МИ ПРАЦЮЄМО! Актуальний графік роботи тут >>> дивитися

Наши телефоны

Телефонуйте нам з ПН по СБ з 9:00 до 18:00
Склад і виставкова зала у Києві

Корзина

Ваша корзина порожня!

Гребні гвинти для човнового мотора

23
на сторінці
Трилопатевий гребний гвинт для підвісного човнового мотора Mercury (Меркурі). Підходить для двотакт..
Гребний гвинт Mercury 7 3/8 X 7 Plastic

905 грн

Шпонка для гребного гвинта, підходить для двигунів Mercury від 2,5 до 3,5 к.с. Комплект — 3 шт...

Гребні гвинти відрізняються формою, розміром, діаметром маточини, кількістю лопатей. Виготовляються з різних матеріалів: нержавіюча сталь, алюміній, пластик. Мають не однакову кількість шлицов, наприклад: для човнового мотора Mercury на 15 л.с. оснащений 8-у шліцами, а Suzuki (такій же потужності) 10-у. Щоб використати усю потужність двигуна плавзасобу, необхідно правильно вибрати гребний гвинт човна.

Особливості гребних гвинтів для човнових моторів

Матеріал виготовлення, діаметр, крок, кількість лопатей гвинта для мотора - це показники, які відрізняють їх між собою.

Діаметр - коло, що утворюється при обертанні кінчиків лопатей. Невеликий застосовується для малопотужних двигунів, відповідно до великої - для потужних моторів.

Крок - відстань, яка проходить один гвинт за повний оберт. Вимірюється в дюймах. Зниження кроку збільшує тягову силу і прискорення. Збільшення примушує плавзасіб йти швидше (при достатній потужності мотора). Якщо самостійно складно розібратися, скористайтеся безкоштовною консультацією наших фахівців, подзвонивши в магазин по номеру вказаному на сайті.

Кількість лопатей. Гвинти для човнових моторів бувають з 2-5 лопатями. Найбільш популярні з 3-ма. Вони поєднують в собі оптимальне співвідношення ефективності, розмірів, рівня вібрації і вартості.

Матеріал. Самими ходовими є гребні гвинти з алюмінію і нержавіючої сталі. Перші являються дешевше. При ударах об перешкоди переймають на себе частину енергії дії, захищаючи редуктор двигуна від стирання шлицов. Другий варіант на порядок вище за вартістю і відрізняється більш високою продуктивністю, меншою стираністю, кращими швидкісними можливостями. Під час тривалого користування лопаті не деформуються.

Враховуючи усі нюанси, можна правильно купити гребний гвинт на човновий мотор для своїх потреб.

Гребні гвинти для моторів популярних брендів

У каталозі можна купити гребний гвинт для човнового мотора Mercury, Suzuki, Parsun, Yamaha, Tohatsu, Evinrude, Honda, а також для бортових стаціонарних двигунів Volvo Penta, Mercruiser. У асортименті представлені кращі виробники: Fisher, Jetmar, Polaris, Solas, Mercury, E.Chance.

Гвинти з онлайн-каталогу адаптовані під потужність двигунів від 2 до 300 кінських сил. Можна вибирати і купувати вироби з алюмінію, нержавіючої сталі, пластика. Здійснюємо доставку по всій Україні за 1-3 дні. Для замовлення варто оформити зворотний дзвінок або заповнити невелику форму замовлення. Консультанти оперативно відреагують на заявку і допоможуть підібрати потрібне варіант під будь-який мотор.

Популярні питання про гребні гвинти

Як підібрати гребний гвинт?

Щоб підібрати найбільш відповідний варіант, варто звертати увагу: кількість лопатей, матеріал, крок, діаметр, дискове співвідношення, кількість шлицов на втулці, конструкцію і діаметр маточини. Велика частина цих параметрів вказана в паспорті до мотора. У каталозі нашого магазину представлені гвинти від перевірених брендів: Polaris, Solas, Mercury і інших з доставкою по Україні.

Як підібрати крок грібного гвинта?

Тут враховується цілий ряд параметрів : габарити і вага човна, робочі характеристики двигуна, показники редуктора, особливості днища, зниження опору за рахунок реданів (поздовжніх і поперечних), об'єм рідини, що витісняється. На практиці покупцям краще скористатися формулою - (750 х (необхідна максимальна швидкість)) / кількість оборотів валу. Наші консультанти допоможуть вибрати оптимальний варіант кроку, відштовхуючись від вищезгаданих параметрів.

Чим відрізняються гребні гвинти, якої краще?

Самими ходовими є з алюмінію і нержавіючої сталі. Ціна других на порядок вище. Обоє варіанти гвинтів мають як плюси так і мінуси, наприклад:

  1. алюмінієві дешевше, їх можна ремонтувати. Під час ударів переймають навантаження на себе, а не передають на редуктор. З недоліків - можливість стирання об пісок, не занадто висока віддача, деформація навіть під час несильного удару.
  2. сталеві мають високу продуктивність, швидкісні характеристики, мінімальну деформацію, стійкість до невеликих ударів. Недолік - висока ціна.

Які краще - вирішувати тільки покупцеві. Але якщо фінансові можливості дозволяють, рекомендуємо зупинитися на сталевих моделях.

Як зняти гвинт з човнового мотора?

Порядок дій :

  • Випрямляється і витягується шплінт.
  • Відкручується гайка і знімається шайба під нею.
  • Знімається гвинт і наполеглива шайба.

У приклад приведена послідовність дій для підвісного мотора Suzuki DT15A.

Дякуємо!

Ваш відгук відправлений на модерацію

Выберите опции