МИ ПРАЦЮЄМО! Актуальний графік роботи тут >>> дивитися

Наши телефоны

Телефонуйте нам з ПН по СБ з 9:00 до 18:00
Склад і виставкова зала у Києві

Корзина

Ваша корзина порожня!

Генератори електрики Champion (Чемпіон)

23
на сторінці
Champion C2500iS (500889-UA)

20 063

19 761 грн

Champion C4500iES(G) 500263-UA

34 125

33 613 грн

Champion C4500iE (500573-UA)

25 500

25 118 грн

Champion C4500i(G) 500574-UA, двопаливний

25 313

24 933 грн

Champion C4500iES (500261-UA)

32 250

31 766 грн

Значна частина електрогенераторів на ринку виробляється в Китаї, деякі — у Японії чи Європі. Бренд Champion зареєстрований в США, а виготовляє свою продукцію на тайванському підприємстві Jenn Feng Industrial Corp. Він випускає електроустановки та інструменти понад 100 років.

Генератори електрики Champion цінуються через високий технологічний рівень. Їхній виробник виступає одним із лідерів ринку за кількома категоріями товарів. Наприклад, по інверторнім, дизельним та бензиновим генераторам Чемпіон. Ці вироби невибагливі, мають високі експлуатаційні характеристики.

Переваги електрогенераторів виробника:

  • Вібростійкість завдяки наявності прокладок, що добре поглинають динамічну енергію.
  • Міцний та надійний корпус, зварений із металевих трубок.
  • Економічність завдяки збалансованості системи. Найпотужніша модель вимагає палива менше 1 л/годину, а найпотужніша — менше 3 л/година (при цьому видає 10 кВт).
  • Наявність систем відключення під час перегріву.
  • Хороша система очищення знижує шкідливі викиди та їхню токсичність.
  • Є датчик для візуального контролю рівня олії, це дуже зручно.

Як вибрати генератори Champion?

Є сенс купити генератор Чемпіон, якщо вам потрібний простий і невибагливий, але надійний агрегат із низькою витратою палива. Пристрої, що випускаються під цією ТМ, добре підійдуть для безперебійного електропостачання будинків, дач, будівельних майданчиків. Вони використовують на об'єктах ЖКГ, їх купують служби МНС для робочого використання.

У виробника є товари, що працюють на різному паливі: бензинові та дизельні генератори Чемпіон, двопаливні та інверторні. Кожен різновид розрахований на вирішення певних завдань.

  • Купити бензиновий генератор Champion є сенс через надійність, мобільність, здатність працювати навіть у мороз. Це найпопулярніший тип міні-електростанції, що застосовується в домашніх, похідних умовах і навіть на будовах. Однак агрегат вимагає перерв у використанні, тому рекомендований як запасне джерело живлення.
  • Дизельний генератор Champion – установка з високою потужністю. Варіант вигідніший за витратою палива, розрахований на інтенсивну експлуатацію. Тому підійде для тимчасового та постійного постачання електрики. Купити дизельний генератор Чемпіон прагнуть для приватних будинків, установ соц.структури, великих будмайданчиків та важливих промоб'єктів. Недолік — погано запускається на морозі, може встановлюватися тільки в опалюваних приміщеннях.
  • Інверторний генератор Champion видає найстабільнішу напругу серед інших видів. Він ідеально підійде для заряджання дорогої техніки: ноутбуків, смартфонів, телевізорів, побутових та інших чутливих пристроїв. Такі електростанції найменш шумні.

Важливий показник при виборі установки потужність. Прорахуйте, щоб її вистачило на всі пристрої, які плануєте підключити, і дайте 10% запасу. Ще один суттєвий параметр — тип корпусу, він може бути закритим або відкритим. Перші менше шумлять, натомість другі краще охолоджуються і довше працюють без перерв.

Якщо вам потрібно купити генератор Champion у Києві чи іншому місті України, загляньте в наш каталог. У ньому представлені вироби різної потужності та типу. В інтернет-магазині Lodka5 — чудовий вибір моделей, лояльні ціни та безкоштовна доставка. Якщо у вас є запитання, замовляйте дзвінок, ми передзвонимо та докладно відповімо. Або оформляйте замовлення, це легко робиться за 2 хвилини. Вдалих покупок!

Поширені питання про генератори електронергії Champion

Як довго можна використовувати генератор Champion без перерви?

Тривалість безперервної роботи генератора електроенергії Champion залежить від обсягу паливного баку. Цей термін можна збільшити, якщо підключити до генератора ємність з додатковим паливом. Але важливо враховувати, що за рекомендацією виробника, не бажано використовувати генератор без перерви понад 8-10 годин. Тривала безперервна робота зменшує моторесурс генератора та вимагає більш частої заміни оливи.

Чи можна використовувати генератор Champion в підвальному приміщенні?

Генератор електроенергії Champion можна встановити лише у приміщеннях з припливно-витяжною вентиляцією. Це дозволить утворити необхідний повітрообмін для роботи пристрою та дотримуватись вимог безпеки.

Якої потужності необхідно купити генератор Champion для дому?

Перед покупкою генератора Champion необхідно брати до уваги те, для якої техніки він буде використовуватись. Наприклад, для підключення зовнішнього освітлення достатньо генератора невеликої потужності, для живлення великої побутової техніки необхідно звернути увагу на більш потужні генератори.

Яка вартість генераторів електроенергії Champion?

В інтернет-магазині Lodka5 можна купити генератори електроенергії Champion вартістю від 14 500 грн.

Дякуємо!

Ваш відгук відправлений на модерацію

Выберите опции