Дизельні генератори електроенергії
244 530 грн
98 280 грн
105 300 грн
1 120 275 грн
1 579 000 грн
1 579 500 грн
38 025 грн
42 120 грн
48 555 грн
81 900 грн
109 980 грн
122 980 грн
74 880 грн
Дизельний генератор — це пристрій, що виробляє електроенергію шляхом переробки дизельного палива. Дизельні генератори розраховані на інтенсивну або тривалу роботу і можуть виступати як резервне або основне джерело електроенергії. Такі пристрої використовують для забезпечення електроживленням приватних будинків, великих підприємств, кафе, магазинів, будівельних об'єктів та локацій, на яких немає стаціонарного електропостачання.
Особливості дизельних генераторів
Генератори дизельні складаються з двох основних компонентів - двигуна та альтернатора. Двигун перетворює енергію згоряння палива на механічну енергію через роботу поршнів, а альтернатор перетворює механічну енергію двигуна на електричну.
Для заправки таких пристроїв використовують дизельне паливо, що має меншу вибухонебезпечність, ніж пропан або бензин, що важливо при використанні генератора в масштабних проектах. Також воно вважається одним із найекономічніших — за мінімальних витрат дизельне паливо забезпечує тривалу роботу та високу енергоефективність.
Двигун дизельного генератора відрізняється високою зносостійкістю і може тривалий час працювати під великим навантаженням. Це дозволяє використовувати агрегат для забезпечення безперервного електропостачання.
Плануючи купити дизель генератор, зверніть увагу на такі характеристики:
- Потужність. Щоб розрахувати, якj] потужності дизельний генератор вам потрібен, необхідно підрахувати потужність усіх електроприладів, які одночасно підключатимуться до генератора. Деякі прилади можуть мати пускову потужність, яка в кілька разів перевищує номінальну — це теж слід врахувати при виборі. Важливо, щоб потужність пристрою на 25% перевищувала потужність приладів, що підключаються - це дозволить уникнути перевантаження генератора.
- Кількість фаз. Однофазні забезпечують енергією в 220 В, трифазні — 380 В. Перший варіант зазвичай використовують з побутовою метою, другий - для підключення більш вимогливих приладів. Деякі моделі трифазних дизельних генераторів оснащені однофазними розетками.
- Тип альтернатора. Синхронні моделі відрізняються високою продуктивністю, надійністю та видають стабільну напругу. Асинхронні моделі більш бюджетні, добре захищені від впливу вологи та короткого замикання, але на виході дають менш стабільний струм.
- Досвід інших користувачів. На нашому сайті можна почитати відгуки про дизельні генератори від клієнтів, щоб зрозуміти, яка модель найкраще підходить для виконання саме ваших задач.
Який генератор краще — бензиновий чи дизельний?
Кожен вид пристрою має як переваги, так і недоліки. Ключові переваги бензинових генераторів – доступна вартість та компактні розміри. Такі пристрої легко запускаються за низьких температур і не потребують складного технічного обслуговування. У бензинових генераторах використовується переважно повітряна система охолодження, що обмежує потужність модельного ряду (до 20 кВА) та тривалість роботи. Це оптимальний варіант для короткочасного використання у приватному будинку на випадок відключення електрики. У бензинових генераторах високої потужності використовується ефективніша рідинна система охолодження, що дозволяє їм працювати довше.
Для інтенсивного використання вдома чи на підприємстві ідеально підходять дизельні генератори. В інтернет-магазині Lodka5 можна знайти дизельні генератори різної потужності — від компактних пристроїв на 2-5 кВт до промислових агрегатів потужністю понад 100 кВт.
Вартість дизельного генератора значно вища, ніж бензинового, але різниця в ціні компенсується високим моторесурсом — від 5000 до 20 000 мотогодин у дизельних моделей і від 2000 до 3000 мотогодин у бензинових.
Витрата палива на дизельному генераторі невелика, тому висока вартість пристрою в довгостроковій перспективі окупається за рахунок економії палива.
Відповіді на популярні питання про дизель генератор
Які дизельні генератори найкращі?
Для кожного типу задач можна підібрати найоптимальніший варіант. Наприклад, найкращий дизельний генератор для дому чи невеликого офісу — це компактний пристрій потужністю 5-10 кВт. Цього буде достатньо для забезпечення резервного живлення для побутових приладів та офісного обладнання.
Як довго може працювати дизельний генератор?
Стандартний дизельний генератор може працювати безперервно від 8 до 24 годин, тривалість роботи промислових пристроїв може бути ще більшою. Точні показники залежать від ємності паливного бака, потужності та інтенсивності навантаження. Наприклад, при навантаженні 50-75% від номінальної потужності генератори з баком на 10-20 літрів здатні працювати безперервно від 8 до 12 годин, пристрої з баками об'ємом 50 літрів і більше можуть працювати більше 24 годин.
Скільки електрики виробляє дизельний генератор?
Кількість електроенергії, що виробляється генератором на дизельному паливі, залежить від його потужності. Наприклад, невеликі генератори на 2-5 кВт здатні виробляти до 2-5 кВт електроенергії за годину, чого достатньо для одночасного підключення кількох побутових приладів — холодильника, телевізора, освітлювальних приладів, насоса для води. Великі генератори потужністю від 50 кВт і вище здатні виробляти понад 100 кВт електроенергії, чого достатньо для електропостачання лікарні, виробничої лінії та інших великих об'єктів зі значним енергоспоживанням.
Де можна купити дизельний генератор?
Купити генератор на дизелі можна на сайті Lodka5. У нас ви можете розраховувати на широкий вибір пристроїв та професійну консультацію менеджерів компанії. Вся продукція має сертифікати якості та офіційну гарантію від виробника.
Доставка замовлення можлива по всій Україні Новою поштою, також можна забрати генератор самостійно з шоуруму або замовити адресну доставку.
Заявка на звонок