Телефонуйте нам 7 днів з 9:00 до 19:00
Склад і виставкова зала у Києві
+38 097 514 08 88
Хочете, зателефонуємо Вам за 30 секунд?
0
0

Корзина

Ваша корзина порожня!

Наши телефоны

Телефонуйте нам 7 днів з 9:00 до 19:00
Склад і виставкова зала у Києві

Паливні баки для човнових моторів та аксесуари

Конектор для паливного бака Suzuki

84

83 грн

Паливний коннектор Suzuki

216

213 грн

Велика паливна груша 80 мм

120

118 грн

Паливна груша універсальна

102

101 грн

Паливний бак з датчиком палива (24 л)

1 131

1114 грн

Паливний бак на 24л. без датчика, виробник — Тайвань.Виробник залишає за собою право вносити зміни в..
Бак паливний без датчика 24 л C14548

1 067

1051 грн

Паливний бак для човнового мотора використовується для безперервного подання палива для пересування катера. Цей аксесуар потрібний рибалкам, які проводять на водоймі тривалий час і пересуваються на великі відстані від берега. Для цього варто купити бак для човнового мотора більшого об'єму і використати запас палива в переносних каністрах.

Особливості і застосування човнових баків для палива

Паливна система складається з елементів: човнового бака, штуцера до нього, шланга, груші, коннектора, елементу, що фільтрує, і заливної горловини. Основа системи - бак, інші аксесуари забезпечують його працездатність і доповнюють можливості.

По конструктивних особливостях виділяють види:

 1. Переносні (знімні) човнові паливні баки. Їх місткість може бути різною. Це дозволяє підібрати каністру потрібного об'єму в літрах, враховуючи свої потреби. Корпус зазвичай прямокутної форми зі вбудованими ручками для перенесення. Використовуються на невеликих катерах і надувних човнах.
 2. Стаціонарні моделі. Вони більшій місткості, входять в обов'язкову комплектацію паливної системи і використовуються для потужних моторів великих яхт і катерів. На стаціонарних баках направляють для стрічкових строп.

Виготовляються баки для мотора човна переважно з удароміцного пластика, що відрізняється високою міцністю і стійкістю до механічних ушкоджень. При їх виборі варто враховувати потужність мотора, модель судна і його призначення.

Інші аксесуари для паливної системи човна

У каталозі інтернет-магазину Lodka5 є запчастини для паливної системи човнів :

 • Груша паливна. Вибирається виходячи з потужності, особливостей використання системи і діаметру шланга.
 • Груша паливна з шлангом. І груша, і шланг можуть бути різного діаметру. Вибирайте їх так, щоб їх діаметр співпадав з діаметром штуцера коннектора.
 • Коннектор паливний. Є два види: ті, що сполучають шланг і бак або шланг і мотор. У нашому інтернет-магазині є коннектора різного діаметру різьблення і ніпеля.
 • Шланг паливний. При купівлі паливного шланга звернете увагу на його еластичність. М'якші - менше тріскаються і мають більший термін експлуатації.

 • Купити човновий паливний бак і аксесуари до нього можна на сайті Lodka5.com.ua з доставкою у будь-який населений пункт України. Ми працюємо з офіційними виробниками і даємо гарантію на продукцію.

  Популярні питання про паливні баки

  Нижче представлені відповіді на поширені питання по підключенню і використанню паливного бака для човнового мотора.

  Як підключити знімний бак до човнового мотора?

  Заздалегідь слід купити паливний бак для човнового мотора потрібного розміру, грушу з шлангом і коннектор.

  Найбільш простий і дешевий спосіб - додатково придбати перехідник і укрутити його у бак. Потім до нього під'єднується груша з шлангом. З іншого боку шланга під'єднується коннектор, завдяки якому потім уся система підключається до мотора.

  Другий спосіб - використання перехідника з кулькою, яка здатна закривати бак. Потім до шланга треба під'єднати звичайний перехідник Мама і прикрутити його до першої втулки і система відкриється. Далі під'єднуємо коннектор з іншого боку шланга і з його допомогою підключаємося до човнового мотора.

  Як користуватися виносним баком для човнового мотора?

  Знімний човновий бак для палива простий в експлуатації і обслуговуванні. При наповненні резервуар слід ставити на землю і тримати сопло насоса з паливом, щільно приставивши до переносної цистерни.

  Дякуємо!

  Ваш відгук відправлений на модерацію

  Выберите опции