МИ ПРАЦЮЄМО! Графік роботи дивитися

Наши телефоны

Телефонуйте нам з ПН по СБ з 9:00 до 18:00
Склад і виставкова зала у Києві

Корзина

Ваша корзина порожня!

Паливні баки для човнових моторів та аксесуари

23
на сторінці
Конектор для паливного бака Suzuki

113

111 грн

Паливний бак Parsun (9 л)

1 295

1 275 грн

Паливний бак на 12л. без датчика, виробник — Тайвань.Виробник залишає за собою право вносити зміни в..
Бак паливний без датчика 12 л C14541

1 013

998 грн

Паливний коннектор Suzuki

270

266 грн

Паливний бак з датчиком палива (12 л)

1 167

1 149 грн

Велика паливна груша 80 мм

158

155 грн

Паливна груша універсальна

128

126 грн

Паливний бак з датчиком палива (24 л)

1 549

1 526 грн

Паливний бак на 24л. без датчика, виробник — Тайвань.Виробник залишає за собою право вносити зміни в..
Бак паливний без датчика 24 л C14548

1 333

1 313 грн

Паливний бак для човнового мотора використовується для безперервного подання палива для пересування катера. Цей аксесуар потрібний рибалкам, які проводять на водоймі тривалий час і пересуваються на великі відстані від берега. Для цього варто купити бак для човнового мотора більшого об'єму і використати запас палива в переносних каністрах.

Особливості і застосування човнових баків для палива

Паливна система складається з елементів: човнового бака, штуцера до нього, шланга, груші, коннектора, елементу, що фільтрує, і заливної горловини. Основа системи - бак, інші аксесуари забезпечують його працездатність і доповнюють можливості.

По конструктивних особливостях виділяють види:

 1. Переносні (знімні) човнові паливні баки. Їх місткість може бути різною. Це дозволяє підібрати каністру потрібного об'єму в літрах, враховуючи свої потреби. Корпус зазвичай прямокутної форми зі вбудованими ручками для перенесення. Використовуються на невеликих катерах і надувних човнах.
 2. Стаціонарні моделі. Вони більшій місткості, входять в обов'язкову комплектацію паливної системи і використовуються для потужних моторів великих яхт і катерів. На стаціонарних баках направляють для стрічкових строп.

Виготовляються баки для мотора човна переважно з удароміцного пластика, що відрізняється високою міцністю і стійкістю до механічних ушкоджень. При їх виборі варто враховувати потужність мотора, модель судна і його призначення.

Інші аксесуари для паливної системи човна

У каталозі інтернет-магазину Lodka5 є запчастини для паливної системи човнів :

 • Груша паливна. Вибирається виходячи з потужності, особливостей використання системи і діаметру шланга.
 • Груша паливна з шлангом. І груша, і шланг можуть бути різного діаметру. Вибирайте їх так, щоб їх діаметр співпадав з діаметром штуцера коннектора.
 • Коннектор паливний. Є два види: ті, що сполучають шланг і бак або шланг і мотор. У нашому інтернет-магазині є коннектора різного діаметру різьблення і ніпеля.
 • Шланг паливний. При купівлі паливного шланга звернете увагу на його еластичність. М'якші - менше тріскаються і мають більший термін експлуатації.

 • Купити човновий паливний бак і аксесуари до нього можна на сайті Lodka5.com.ua з доставкою у будь-який населений пункт України. Ми працюємо з офіційними виробниками і даємо гарантію на продукцію.

  Популярні питання про паливні баки

  Нижче представлені відповіді на поширені питання по підключенню і використанню паливного бака для човнового мотора.

  Як підключити знімний бак до човнового мотора?

  Заздалегідь слід купити паливний бак для човнового мотора потрібного розміру, грушу з шлангом і коннектор.

  Найбільш простий і дешевий спосіб - додатково придбати перехідник і укрутити його у бак. Потім до нього під'єднується груша з шлангом. З іншого боку шланга під'єднується коннектор, завдяки якому потім уся система підключається до мотора.

  Другий спосіб - використання перехідника з кулькою, яка здатна закривати бак. Потім до шланга треба під'єднати звичайний перехідник Мама і прикрутити його до першої втулки і система відкриється. Далі під'єднуємо коннектор з іншого боку шланга і з його допомогою підключаємося до човнового мотора.

  Як користуватися виносним баком для човнового мотора?

  Знімний човновий бак для палива простий в експлуатації і обслуговуванні. При наповненні резервуар слід ставити на землю і тримати сопло насоса з паливом, щільно приставивши до переносної цистерни.

  Дякуємо!

  Ваш відгук відправлений на модерацію

  Выберите опции