Наши телефоны

Телефонуйте нам з ПН по СБ з 9:00 до 20:00
Склад і виставкова зала у Києві

Корзина

Ваша корзина порожня!

Лижні палки

23
на сторінці
Gabel Carbon Cross Lime 120 лижні палиці

1 687 грн

Gabel Carbon Cross Red 110 лижні палиці

1 687 грн

Gabel CVX Black/Red 120 лижні палиці

983 грн

Gabel CVX Black/Lime 130 лижні палиці

983 грн

Gabel Speed ​​Black/Red 110 лижні палиці

748 грн

Gabel Team Black 125 лижні палиці

695 грн

Gabel Team White 120 лижні палиці

695 грн

Gabel Carbon Cross Red 130 лижні палиці

1 687 грн

Gabel HS-R Black/Red 130 лижні палиці

1 516 грн

Gabel HS-R Black/Red 120 лижні палиці

1 516 грн

Gabel CVX Black/Lime 110 лижні палиці

983 грн

Gabel Team White 115 лижні палиці

695 грн

Gabel HS-R Black/Red 115 лижні палиці

1 516 грн

Комплект лижних палиць — практичний незамінний інвентар для лижників, туристів та альпіністів. Так, іноді професійні спортсмени-лижники чи рятувальники катаються без палиць. Але пересічному лижнику вони дуже потрібні — наприклад, для таких цілей:

  • Підтримати рівновагу під час катання, особливо на поворотах. Цей спортивний інвентар збільшує рівень безпеки.
  • Розігнатися на пологій ділянці траси, витративши менше зусиль на пересування.
  • Екстрено загальмувати. Іноді допомагає лише металевий наконечник палиці — скажімо, якщо лижник впав, втратив лижу і продовжує ковзати по схилу.
  • Відсунути гілки під час їзди під деревами і навіть відкопатися з-під снігу при екстраординарній ситуації.

Перш ніж купити лижні палиці, пропонуємо розібратися в їх конструкції та особливостях. Конструктивно цей інструмент для спорту складається з таких частин: безпосередньо палиця, капелюшок (вона ж лапка, що не дає снаряду провалюватися в сніг), рукоятка і темляк (петелька для утримання палиці на зап'ястя).

Поширені види лижних палиць

Є кілька класифікацій: залежно від підготовки лижника, призначення, форми та конструктивних особливостей. Моделі бувають професійні та розраховані на новачків. За призначенням інвентар можна розділити на такі групи:

  • Палиці лижні бігові. Бувають спортивними та туристичними. Останні можуть бути телескопічними — їх зручно перевозити, але можна купувати, тільки якщо власнику не ліньки щоразу розбирати-збирати снаряд.
  • Гірськолижні моделі. Можуть виготовлятися із різних матеріалів, мати різну форму.

Форма буває прямою та вигнутою. Прямі лижні палиці для класичного ходу підійдуть буквально для всіх випадків, для новачків та профі. Вигнуті розраховані на спортивну їзду та швидкісні спуски, вони допомагають трохи покращити аеродинаміку.

За матеріалом пристосування бувають алюмінієвими та виготовленими з карбонових (вуглеводневих) елементів. Карбонові легші, вони дозволяють рукам не так втомлюватися, але вони й більш крихкі. Найпростіший і тривіальніший матеріал для ручки — пластик. Найергономічніший — натуральна пробка і каучук, вони не дають руці ковзати.

На лижні палиці ціна залежатиме від матеріалу, особливостей конструкції та виробника. Серед авторитетних фірм-виробників — Fischer, HEAD, Rossignol, Gabel та інші.

Як підібрати лижні палиці: важливі характеристики

Ключовий параметр при виборі — довжина лижних палиць. Якщо вони виявляться довгими, спортсмену доведеться піднімати руки і він втратить імпульс для правильного входу в поворот. А якщо короткими, доведеться надто нахилятися, це незручно. Є таблиці, за якими легко підібрати довжину під зріст лижника. Також дуже важливо враховувати стиль катання. Можна дотримуватися такого принципу:

  • Якщо плануєте лижні палиці для конькового ходу купити, то зі зросту в см віднімаєте 20 сантиметрів і отримуєте приблизну довжину.
  • Для класичного ходу зріст мінус 30 см (в середньому).
  • Для прогулянок (Nordic Cruising) — зріст мінус 35-40 см.

Цей принцип можна застосовувати, якщо вибираєте лижні палиці дитині та дорослому. В ідеалі потрібно дотриматися такої вимоги: якщо стати прямо і взяти в руки ціпок, то кут між плечем і передпліччям буде 90 градусів. При цьому не забудьте взути черевики для катання, вони додають зросту. Купуючи інвентар в офлайн-магазині обов'язково перевіряйте цей момент. Якщо вибираєте в онлайн-каталозі, пробуйте товар після отримання. При розбіжності краще витратити час і сили заміну, ніж потім використовувати незручне спорядження.

Хороші лижні палиці для беккантрі та фрірайдерів матимуть широкий капелюшок, а для їзди по підготовленій сніговій поверхні (вельвету) — навпаки. Початківцям краще брати найлегшу модель з доступних. Лижні палиці для лижеролерів теж повинні бути легкими та досить жорсткими, ідеальний матеріал — карбон. А загалом лижеролери на асфальті використовують такі ж палиці, як звичайні лижники.

В інтернет-магазині Lodka5 на вас чекає відмінний вибір спорядження для лижників. Ви зможете вибрати палиці лижні за характеристиками, а якщо виникнуть сумніви чи питання, попросити допомоги у консультанта. Наші фахівці чудово розуміються на конструкції, матеріалах, допоможуть підібрати інвентар під зріст і вагу лижника, врахують його навички та стиль катання. Будь-який комплект можна замовити по Україні з доставкою.

Безперечно, цей інвентар — один із найважливіших елементів екіпірування лижника. Від нього залежить комфорт пересування без падінь, він допомагає зберегти здоров'я, інколи ж навіть життя. Ми давно займаємось спорядженням та зацікавлені, щоб покупка підійшла замовнику. Допоможемо і вам вибрати лижні палиці у магазині Лодка5. Вдалих покупок!

Поширені питання про лижні палиці

⚡Як правильно обрати лижні палиці?

Обираючі лижні палиці, в першу чергу необхідно орієнтуватись на їхню довжину. Для кожного виду катання існують свої вимоги. Згідно правил Міжнародної федерації лижного спорту, для ковзанового ходу довжина палиць не повинна бути більшою за зріст лижника, для класичного ходу — не більше 83% зросту, для класичного ходу на роллерах — не більше 83% зросту лижника+ 5 см.

⚡Чи можна обійтись без лижних палок?

Лижні палиці — обов'язковий інвентар для катання на лижах, вони допомагають спростити тренування новачкам, слугують опорою лижнику, дозволяють задавати швидкість та підтримувати баланс на поворотах.

⚡Як правильно обрати матеріал лижних палиць?

Кожен матеріал палиць має свої переваги. Наприклад, алюмінієві палиці — міцні, недорогі, але більш важкі, ніж палиці з інших матеріалів. Вуглепластикові — міцні, пружні, з цього матеріалу часто роблять професійні палиці. Склопластикові — легкі, недорогі, але менш міцні. Лижні палиці з комбінації скло- та вуглепластику — оптимальний варіант за вагою, якістю та вартістю.

⚡На що необхідно звернути увагу при виборі лижних палиць?

Обираючи лижні палиці, важливо звернути увагу на матеріал, з якого вони виготовлені — це впливає на вагу, міцність та вартість палок. Наступний параметр — темляк, петля для фіксації палиці в руці. Він має щільно сидіти в долоні. Для професійного катання на лижах можна звернути увагу на палиці з функцією швидкого відстібання темляка.

Дякуємо!

Ваш відгук відправлений на модерацію

Выберите опции