Наши телефоны

Телефонуйте нам ПН-СБ с 9:00 до 19:00
Склад і виставкова зала у Києві

Корзина

Ваша корзина порожня!

Моторні ПВХ човни

23
на сторінці
Фото човна Kolibri KM-330 + килимок, зелений від Lodka5
% АКЦІЯ %

Модель 2020 року.

Змінені весла.

З перепускными клапанами


Kolibri KM-330 + килимок, зелений

12 372 грн

Фото човна Kolibri KM-300 + килимок, зелений від Lodka5
% АКЦІЯ %

З перепускними клапанами


Kolibri KM-300 + килимок, зелений

11 486 грн

Aqua-Storm STM260 + слані

9 019

8 568 грн

Ви — рибалка. Ви любите риболовлю наодинці, а ще любите покатушки з вітерцем. Що ж вам робити? Якщо ..
Aqua-Storm STM180 + слані

7 369

7 001 грн

Гарантія на цей човен 5 років!
тільки в Lodka5

Bark BT-270 + слані

7 860

7 630 грн

Фото човна Kolibri KM-200 + килимок, зелений від Lodka5
% АКЦІЯ %

З перепускними клапанами

Змінені весла (без цангових муфт).


Kolibri KM-200 + килимок, зелений

8 883 грн

Ладья ЛТ270-М – це найменша моторна плоскодонка в модельному ряду виробника. Також варто сказати, що..
Ладья ЛТ-270М + килимок

7 563 грн

Фото човна Kolibri KM-260 зелений від Lodka5
% АКЦІЯ %

Модель 2020 року.

Змінені весла.

З перепускными клапанами


Kolibri KM-260 зелений

9 329 грн

Фото човна Kolibri KM-200 + книжка, зелений від Lodka5
% АКЦІЯ %

З перепускними клапанами

Змінені весла (без цангових муфт).


Kolibri KM-200 + книжка, зелений

10 570 грн

Фото човна Kolibri KM-280 зелений від Lodka5
% АКЦІЯ %

Модель 2020 року.

Змінені весла.

З перепускными клапанами


Kolibri KM-280 зелений

9 615 грн

Гарантія на цей човен 5 років!
тільки в Lodka5

Bark BT-290 + слані

8 760

8 500 грн

Фото човна Kolibri KM-300 зелений від Lodka5
% АКЦІЯ %

Модель 2020 року.

Змінені весла.

З перепускными клапанами


Kolibri KM-300 зелений

9 995 грн

Фото човна Kolibri KM-260 + килимок, зелений від Lodka5
% АКЦІЯ %

Модель 2020 року.

Змінені весла.

З перепускными клапанами


Kolibri KM-260 + килимок, зелений

10 719 грн

Фото човна Kolibri KM-280 + килимок, зелений від Lodka5
% АКЦІЯ %

Модель 2020 року.

Змінені весла.

З перепускными клапанами


Kolibri KM-280 + килимок, зелений

11 005 грн

Фото човна Kolibri KM-245 без пайолу від Lodka5
% АКЦІЯ %
НОВИНКА

Модель 2021 року.

  • Змінені весла (без цангових муфт).

З перепускними клапанами


Kolibri KM-245 без пайолу

9 255 грн

Гарантія на цей човен 5 років!
тільки в Lodka5

Bark BT-310 + слані

9 200

8 930 грн

Фото човна Kolibri KM-330 зелений від Lodka5
% АКЦІЯ %

Модель 2020 року.

Змінені весла.

З перепускными клапанами


Kolibri KM-330 зелений

10 550 грн

Гарантія на цей човен 5 років!
тільки в Lodka5

Bark BT-270K + книжка

9 250

8 980 грн

Фото човна Kolibri KM-200 + Air Deck, зелений від Lodka5
% АКЦІЯ %

Під замовлення

  • Змінені весла (без цангових муфт).

З перепускними клапанами


Kolibri KM-200 + Air Deck, зелений

11 249 грн

Фото човна Kolibri KM-260 + книжка, зелений від Lodka5
% АКЦІЯ %

Модель 2020 року.

Змінені весла.

З перепускными клапанами


Kolibri KM-260 + книжка, зелений

12 684 грн

Фото човна Kolibri KM-200 зелений від Lodka5
% АКЦІЯ %

З перепускними клапанами

Змінені весла (без цангових муфт).


Kolibri KM-200 зелений

8 128 грн

Одним з небагатьох моторних човнів в модельному ряду українського бренду Ладья є модель в довжині 2...
Ладья ЛТ-290М + килимок

7 688 грн

Elling F-290 зелений + книжка

11 924 грн

Моторні ПВХ човни — це відмінний і доступний за ціною вибір для відпочинку і риболовлі, для покатушок на невеликих швидкостях. Поговоримо про переваги і особливості цього типу, перш ніж ви вирішите купити моторний надувний човен.

Конструкція і форма надувного моторного човна

Абсолютно у кожного моторного плоскодонного човна балон виконаний у формі англійської букви «U», а на місці «бракуючої» частині встановлений стаціонарний транець. Балон найчастіше розділений на три гермовідсіки, а кінцевики мають продовження на 40-70 см за транцем. Така конструкція дозволяє човну не перевертатися і сильно не йти назад при ходьбі на великій швидкості.

Сам транець надійно вварений або вклеєний у борти і дно човна, створюючи одну цілісну конструкцію. Виконаний він з товстої вологостійкої фанери (іноді є склопластикові та металеві елементи). Такий транець може витримати човновий мотор до 10-12 к.с. Для захисту фанери від ушкодження струбциною двигуна передбачені пластикові або металеві захисні накладки. У всіх моделей на нашому сайті транець розрахований під двигуни з коротким дейдвудом (381 мм).

Ніс човнів найчастіше виконаний у вигляді трапеції. Рідше у них може бути злегка загострений або закруглений ніс. Але в усіх випадках балони зроблені так, щоб чинити менший опір і велику обтічність зустрічному вітру.

Пасажиромісткість і розмір кокпіта моторного човна

Ну і коли ви визначилися з класом човна, треба вибрати його розмір. У нашому інтернет-магазині ви можете купити як 1-місні моторні ПВХ човни завдовжки 185 см, так і великі 4-місні судна завдовжки 330 см. Варто сказати, що комфорт і кількість пасажирів, які зможуть відпочити і порибалити в човні, залежить не лише від довжини, але і від ширини кокпіта, а також від діаметру борту. Також ці параметри впливають на ціну надувного моторного човна.

По-перше, усі ці параметри впливають на вантажопідйомність човна. Чим більше вантажопідйомності, тим більше людей і речей зможуть поміститися усередині. По-друге, чим більше діаметру балона, тим стійкіше буде вся надувна моторка. До того ж балон можна використати як додаткове посадочне місце.

Щільність ПВХ у моторного човна

Усупереч поширеній думці, купити гумовий надувний моторний човен практично неможливо. Гума — важка, ненадійна, непрактична. Тому для виробництва човнів її перестали використати дуже давно. Замість цього виробники узяли на озброєння спеціальний човновий ПВХ. Він складається з п'яти шарів, одним з яких є армуючий корд. Тому ви отримуєте судно, яке виготовлене з гнучкого, стійкого до перепаду температур, ультрафіолету, міцного і легкого матеріалу.

Для гребних моделей використовується матеріал з найнижчим показником щільності, для кільових — з найвищим, а ось для плоскодонок використовується усереднений показник — від 850 г/м2 до 950 г/м2. Хоча є декілька моделей, у яких щільність ПВХ досягає і 1100 г/м2, як у кільовок.

Комплектація надувного моторного човна

Однією з найвидатніших переваг надувного моторного човна, окрім доступної ціни, являється можливість його комплектації як стандартної, так і додаткової.

Стандартне постачання обов'язково включає розбірні комбіновані весла, пакувальну сумку, механічний насос і ремкомплект. Попри те, що ви купуєте плоскодонку під мотор, весла є обов'язковим атрибутом. Вони потрібні на випадок відмови двигуна (із-за поломки, закінчення палива), а також якщо вам треба спокійно підійти до берега. Пакувальна сумка потрібна для зручного транспортування і зберігання вашого судна. Механічний ножний насос допоможе вам надути човен. Зверніть увагу, що насос одного бренду може не підійти для клапана на моделі іншого бренду. У кожного виробника своя геометрія. Ну і ремкомплект — він потрібний для екстреного дрібного ремонту ушкоджень балонів або днища.

Також, природно, з кожним човном ви отримуєте сидіння. Вони виготовлені з бакелітової фанери, яка не боїться намокання. Але ось тип сидінь ви можете вибрати між стаціонарними і пересувними. У деяких моделях пересувні банки йдуть в стандартній комплектації, але найчастіше це, все ж, стаціонарні. Перевага пересувних лавочок в тому, що ви легко можете регулювати розміщення пасажирів і речей в кокпіті, переміщати сидіння по всій довжині кокпіта. Встановити і зняти сидіння можна абсолютно у будь-який момент. Із стаціонарними таке не пройде — вони встановлюються в кріплення і знімаються тільки коли човен надутий відсотків на 50. Також пересувні сидіння знаходяться вище над рівнем підлоги, що стане особливо важливою перевагою для володарів довгих ніг. Стаціонарні банки дешевші, але рухомі дорожчі не на багато (100-200 грн).

Далі йде днищовий. Тут теж є де розгулятися. У стандартному постачанні з моторним ПВХ човном може йти 2 типи настилу: слань-килимок, слань-книга.

Килимок складається з декількох бакелітових дощечок. Він покриває далеко не усю частину днища, але забезпечує хоч якусь стійкість, порівняно з відсутністю настилу в принципі. Пайол килимок легкий, простий і дешевий.

Пайол книга набагато важча і дорожча за килимок. Але для моторної плоскодонки він підходить більше, на нашу думку. Слань-книга покриває днище повністю і створює достатню жорсткість, щоб вільно і упевнено пересуватися в човні.

Крім того, ви можете за бажанням укомплектувати судно надувним дном — Air Deck.

Фурнітурне оснащення у моторок теж побагатіше, ніж у гребних. Тут і привальний брус, і якірний рим і буксирувальні кільця (залежно від виробника і моделі).

Найважливішою частиною комплектації є: паспорт транспортного засобу, документи для реєстрації човна в РСУ і офіційна гарантія. Це вам зможе надати тільки офіційний дилер виробника.

Купити надувний моторний човен на сайті lodka5.com.ua

Інтернет-магазин Lodka5 являється оф. дилером усіх брендів, які представлені на нашому сайті. Так що якщо ви вирішили купити надувну моторну плоскодонку за доступною ціною, то ласкаво просимо до нас. Ми також надамо безкоштовну доставку по всій Україні: Одеса, Запоріжжя, Харків, Миколаїв, Рівне, Вінниця, Приморськ і так далі. А для жителів і гостей міста Київ у нас є ще і безкоштовна кур'єрська доставка, а також самовивіз з виставкової зали.

Якщо у вас все ще залишилися питання, то просто подзвоніть нам, і ми дамо відповідь на будь-яке з них. Не забувайте, якщо ви вирішите купити моторний ПВХ-човен, у нас можлива оперативна доставка човна в Київ, Одесу, Дніпро, Запоріжжя, Харків, Миколаїв, Кременчук, Черкаси, Кривий Ріг, Полтаву, Хмельницький, Житомир, Херсон, Суми, Чернівці, Чернігів, Рівне, Вінницю, Львів, Маріуполь, Кропивницький, Кам'янське, Горішні Плавні та інші міста.

Популярні запитання про човни

⚡ Які човни найпопулярніші?

⚡ Які човни найдешевші?

⚡ Яка ціна на моторні човни в Україні?

Шукаєте ідеальне співвідношення ціна-якість? Зверніть увагу на ці моделі:

⚡ Який моторний човен краще підійде для риболовлі?

✔️Моторний човен Kolibri KM-300 ідеально підійде для рибного лову. Його та інші моделі ви можете купити в нашому інтернет-магазині.

Дякуємо!

Ваш відгук відправлений на модерацію

Выберите опции