МИ ПРАЦЮЄМО! Графік роботи дивитися

Наши телефоны

Телефонуйте нам з ПН по СБ з 9:00 до 18:00
Склад і виставкова зала у Києві

Корзина

Ваша корзина порожня!

Човнові причепи (лафети)

23
на сторінці
..
..

Причіп підходить для перевезення таких човнів як: Южанка-2, Обь, Крим, Вельбот-42.


Причіп підходить для перевезення таких човнів як: Прогрес, Сарепта, Вельбот 46, Buster S, Buster M.


..
Для удобной транспортировки вашего судна, рекомендуем использовать лафет — специальный прицеп для пе..

Причіп підходить для перевезення таких човнів як: Крим - 3, Москва, Ладога, Вельбот 47, Вельбот 51, Buster L, Buster X, Lund 1650.


..
..

Причіп підходить для перевезення таких човнів як: Днепр, Вельбот 45, BRIG 500 RIB.


Причіп підходить для перевезення таких човнів як: Прогрес, Сарепта, Вельбот 46, Buster S, Buster M.


..
..
UMS 48 човновий прицеп

Знято з виробництва

..
UMS 48 F Brake човновий прицеп

Знято з виробництва

Длина лафета (см):563Ширина лафета (см):220Макс. длина лодки (cм):500Полезная нагрузка (кг):580Коли..
UMS 50 човновий прицеп

Знято з виробництва

..
UMS 50 F Brake човновий прицеп

Знято з виробництва

UMS 60 2 Brake човновий прицеп

Знято з виробництва

Човен, катер або гідроцикл найчастіше доводиться перевозити з місця на місце. Деякі човни здуваються і легко поміщаються у багажник авто, але що ж робити з кільовими, які складно розбирати і збирати кожного разу, РИБами і корпусними? Лафет для човна від компанії Кіяшко, UMS або іншого бренду допоможе легко транспортувати їх.

Човновий лафет кріпиться до легкового або вантажного авто, дозволяє не лише перевозити різні види водного транспорту, але і спускати їх на воду, а також піднімати на сушу, не використовуючи додаткове устаткування.

Лафет є металевою рамою з однією або двома осями амортизованих коліс. Рама оснащена ложементами або роликами, які використовуються як опора для човна. Передня частина конструкції обладнана зчіпним пристроєм, опорою форштевня і механічною або електромеханічною лебідкою. Деякі моделі мають антикорозійне покриття, яке подовжує термін експлуатації виробу.

Вантажопідйомність засобу залежить від моделі, деякі здатні транспортувати 2000 і більше кг. На нашому каталозі представлений великий вибір лафетів. Ціни причепів для човна вказані на сайті.

Для чого можна використати лафет

Використовуючи автопричіп для човна, ви можете транспортувати різні види водного транспорту. За допомогою лафета перевозять:

  1. моторні ПВХ човни;
  2. катери;
  3. швертботи;
  4. гідроцикли.

Причепи для транспортування човнів використовуються не лише для перевезення. Човен може просто стояти на конструкції у той час, поки не використовується.

Основні функції:

  1. Вантаж човна, що знаходиться на воді. Він заганяється на конструкцію за допомогою ложементів.
  2. Спуск на воду. Дія виконується аналогічно вантажу. Авто під'їжджає до берега водойми, причіп заганяється у воду до упору, човен відчіплюється і спускається на воду.
  3. Транспортування і зберігання. Міцна конструкція лафета забезпечує збереження човна.

Як вибрати ідеальний причіп для човна

Перш ніж купити лафет для човна, варто ознайомитися з декількома рекомендаціями з вибору. Щоб техніка ідеально підійшла для вашого водного транспорту, звертайте увагу на наступні параметри:

1. Розмір.

Габарити причепа повинні повністю відповідати довжині і ширині човна або катера. Деякі моделі лафетів обладнані регульованими ложементами, які підлаштовуються під форму днища. Можливість відрегулювати ложементи по висоті і нахилу дозволяє рівномірно розподілити навантаження на лафет і понизити тиск на днищі човна. В результаті причіп буде стійкіший, а спуск човна на воду пройде швидше і легше.

2. Міцність.

Хочете купити надійний причіп для човна, який прослужить довго? Вибирайте моделі з антикорозійним покриттям. При вантаженні або спуску човна причіп частково занурюється на воду. Причепи, оброблені методом гарячого цинкування, стійкі до утворення корозії.

3. Зручність при експлуатації.

Деякі параметри необов'язкові, але істотно спрощують використання засобу. Наприклад, для зменшення тертя днища варто вибирати виріб з кільовими роликами. Наявність підніжки також буде плюсом, вона допоможе надійніше зафіксувати вантаж. А подовжній трафік дозволить вам ходити по лафету при вантаженні або розвантаженні.

Можна купити човновий причіп по оголошенню, але будьте акуратні з б/в технікою. Надійніше купити новий і якісний причіп з гарантією за доступною ціною в магазині Lodka5! Ми пропонуємо великий вибір моделей від надійних компаній. Гарантуємо високу якість товарів і швидку доставку.

Дякуємо!

Ваш відгук відправлений на модерацію

Выберите опции