Наши телефоны

Телефонуйте нам з ПН по СБ з 9:00 до 20:00
Склад і виставкова зала у Києві

Корзина

Ваша корзина порожня!

Наші контакти

Наша адреса:

Україна м.Київ

вул. Святошинська, 25

Поряд зі станцією метро Святошин

Графік роботи виставкової зали:

9:00-19:00 з ПН по ПТ

9:00-18:00 СБ

вихідний НД

Графік роботи:

Call-центр

9:00-20:00 з ПН по СБ

вихідний НД

Прийом онлайн замовлень цілодобово

Телефони:

Viber:

E-mail:

Зв`яжіться з нами:

Виставкова зала працює з 09:00 до 19:00 з понеділка по п'ятницю та з 9:00 до 18:00 в суботу, в телефонному режимі з ПН по СБ дня з 9:00 до 20:00. Приїздіть до нас в будь-який день окрім неділі.

Попередьте нас про свій візит хоча б за 1 годину, щоб товар, що вас цікавить, точно був представлений в залі, а також щоб наші менеджери змогли приділити вам максимум уваги.


Як до нас дібратися?

м. Святошин — вийдіть на вихід №6 або №8, вам потрібно пройти під міст на проспекті Перемоги. Тепер просто йдіть прямо, зліва від вас по дорозі знаходиться супермаркет Novus, а трохи раніше зправа — фастфуд McDonald's. Від метро до нашого магазину відстань в 1 км. Йдіть прямо і хвилин за 10-12 ви будете на місці.

Ви зрозумієте, що прийшли, коли побачите яскраву табличку з номером 25 на сірих воротах. Вхід до нас знаходиться зліва від шиномонтажу з величезною жовтою вивіскою.


Щоб потрапити в магазин, подзвоніть в двірний дзвінок. За воротами нас знайти дуже легко — зправа від вас буде довга будівля. В цій буділі крайні двері в кінці — вхід в Lodka5.


Громадський транспорт

Ви можете дістатись будь-яким автобусом, тролейбусом або маршруткою, які зупиняються на ст. м. Святошин. Тут також знаходиться залізнична станція «Святошино». Тому сюди можна легко дістатись, як з будь-якої точки міста, так і з сусідніх населених пунктів. А далі слідуйте до нас за схемою, як від м. Святошин.

Прямо напроти нашого магазину знаходиться зупинка громадського транспорту:

  • Тролейбус №41.
  • Автобус №90.
  • Маршрутки: 187, 203, 510, 461.

Написати нам

Дякуємо!

Ваш відгук відправлений на модерацію

Выберите опции