Ціни на Біноклі в Україні станом на 10.09.2024
Біноклі поділяються на універсальні, військові, театральні, для полювання та риболовлі, нічного бачення, морські — всі вони відрізняються параметрами, які визначають їх призначення. У нашому каталозі біноклів представлені моделі для рибалок та мисливців, для походів та туризму — надійні, довговічні, з різною оптичною конструкцією.
Бінокль для полювання та риболовлі — незамінна річ, яка дозволяє добре розглянути віддалені об'єкти, причому часто — навіть в умовах поганої видимості.
Вибір біноклів зараз дуже великий, ціни на деякі моделі різняться в рази. Як вибрати хороший недорогий бінокль, щоб він прослужив довго та повністю відповідав вашим вимогам? Давайте розберемося.
Як вибрати бінокль: основні критерії
Якщо ви збираєтеся купити бінокль для полювання та риболовлі, він повинен бути досить легким, з міцним і вологостійким корпусом, хорошим кутом огляду. Адже в запалі азарту бінокль можна впустити, намочити, а отже, він має без проблем пережити все це.
Ось на які критерії слід звернути увагу насамперед:
- Кратність збільшення вказується в назві моделі, як правило. Показує, у скільки разів прилад може збільшити об'єкт, що розглядається. Вирішуючи, який бінокль краще купити, не орієнтуйтеся виключно на кратність — пам'ятайте, що чим більше збільшення, то поле зору. Враховувати також потрібно і місцевість, в якій ви використовуватимете бінокль: для лісу цілком достатньо збільшення в 5-7 разів, для степу — в 10-12 разів, а для гірської місцевості потрібні прилади з максимальною кратністю. Біноклі з великою кратністю — важкі та зазвичай використовуються зі штативом.
- Апертура (друге в назві бінокля), діаметр об'єктива. Який бінокль купити за апертурою? У біноклів для риболовлі та полювання апертура починається від 20 мм, моделі з меншим значенням діаметра не варто розглядати, а максимальна величина становить 80 мм. Чим більший об'єктив, тим більший і бінокль.
- Оптична конструкція. Найпримітивніша система називається галілеївською на ім'я свого першовідкривача і не має призм, лінзи в об'єктиві розташовані на одному рівні. У ТОП біноклів такі моделі не входять, адже їх кратність обмежена лише трьома одиницями. Це непоганий вибір для дітей, але для полювання та риболовлі такий бінокль не підійде. Більш складна схема розташування лінз, яка зараз вважається класичною, — Porro. Вартість бінокля з такою системою нижча, ніж у моделей із удосконаленою оптикою Roof, яка на сьогодні є найбільш високотехнологічною. При цьому біноклі на основі системи Roof зазвичай ще й компактніші, що, погодьтеся, дуже важливо для рибалки та мисливця, у якого бінокль — далеко не єдине спорядження.
Крім цього, обов'язково враховуйте вагу та габарити бінокля, матеріал корпусу, параметри водонепроникності, тип наочників, мінімальну відстань фокусування та фактор сутінків, якщо плануєте полювати до темного часу доби.
Рейтинг біноклів для риболовлі від магазину Lodka5.ua
Свій ТОП найкращих біноклів для любителів відпочинку на природі ми склали на основі переваг наших покупців. Це моделі різних цінових категорій, тому ви без проблем знайдете добрий бінокль під свій бюджет. Рекомендуємо придивитися до таких моделей:
- Bresser Hunter 7×50. Недорогий, у легкому корпусі з полікарбонату, з мультипросвітленою оптикою та лінзами з боросилікатного крона. Бінокль важить 740 грамів.
- Hawke Nature Trek 8x32 Top Hinge. Цей бінокль для риболовлі увійшов до числа найкращих за рахунок балансу ціни та якості. Лінзи у нього з барієвого крона — BAK4, у них краще світлопропускна здатність, а вихідна зіниця має правильну форму кола. Бінокль захищений від запотівання, може кріпитися на штативі, важить трохи більше ніж 500 грамів.
- Kowa BD II 10x32 XD. Повністю водонепроникний корпус, поворотно-висувні наочники, гідрофобне покриття лінз — мабуть, цю модель можна назвати одним з кращих біноклів для риболовлі. Корпус металевий з магнієвого сплаву, але це не позначається на вазі — бінокль важить всього 525 грамів.
- Hawke Vantage 8x42 WP. Ще одна модель американського виробника оптики, до кращих біноклів вона потрапила завдяки порівняно невисокій ціні і гідним характеристикам: поле зору — 115 м, мінімальна відстань фокусування — 5 м, є опція фіксації наочників у кількох положеннях. Корпус на 100% водонепроникний.
- Barska Embark 10x26 WP. Дуже легкий бінокль для полювання та риболовлі, важить менше 300 грамів. Є можливість регулювати міжосьову відстань, просвітлення лінз багатошарове, поле зору 119 м.
Купити бінокль для будь-якої мети ви завжди можете в інтернет-магазині Лодка5. Тут вам доступний великий вибір моделей Praktica, Vortex, Bresser та десятка інших виробників, чия продукція славиться надійністю та зручністю у використанні. Купити бінокль в Україні у нас ви зможете з оперативною доставкою, а також із розстроченням платежу.
Доставка можлива по Україні зручним поштовим оператором, у місті Київ - кур'єром або службами доставки. Також доставка здійснюється в будь-які населені пункти України: Київ, Одесу, Дніпро, Запоріжжя, Харків, Миколаїв, Кременчук, Черкаси, Кривий Ріг, Полтаву, Хмельницький, Житомир, Херсон, Суми, Чернівці, Чернігів, Рівне, Вінницю, Львів, Кропивницький, Кам'янське, Горішні Плавні та інші міста.
Всі моделі поставляються офіційними виробниками, завдяки чому клієнтам гарантовано кращу якість товару і офіційна гарантія до 5 років.
Поширені питання про біноклі
Якої кратності купити бінокль?
Найпопулярніші біноклі — з мінімальною кратністю (8х). Вони прості у використанні, мають широкий кут огляду. Такий кут огляду потрібен, якщо необходно спостерігати за рухомими об'єктами (наприклад, під час перегляду спортивних подій). Пристрої більшої кратності покажуть більш детальне зображення, але ними складніше керувати для отримання стабільного зображення.
Якого розміру купити бінокль?
Від діаметру лінз напряму залежить розмір та світлосильність бінокля — чим більші лінзи, тим більші інші параметри. Біноклі невеликого розміру (8х25) підходять для використання вдень та зручні у носінні. Більш універсальні біноклі кратності 8х42, 10х42, що дають гарне зображення при недостатньому освітленні та не дуже габаритні. Біноклі з кратністю від 10х мають високі оптичні показники, але не підходять для тривалого носіння. Для отримання стабільного зображення бажано використовувати штатив.
На що впливає світлопередача бінокля?
Показник світлопередачі показує, скільки світла може потрапити в бінокль. Покращити світлопередачу можна за допомогою спеціального анти-відбиваючого покриття для лінз.
Які бувають призми в біноклі?
Існує три різновиди призм в біноклях — Galileo, Porro та Roof. Porro — проста система, в якій осі об'єктивів та окулярів знаходяться на різних лініях. Це збільшує розміри бінокля, але дозволяє отримати більш реалістичне зображення. В біноклях з призмою Roof окуляр, об'єктив та призма розташовані на одній лінії. Такі біноклі більш компактні, що може бути важливо для мисливців, альпіністів та туристів. Біноклі з оптичною конструкцією Galileo найкомпактніші та підходять для перегляду вистав у театрах та концертних залах.
Заявка на звонок