МИ ПРАЦЮЄМО! Актуальний графік роботи тут >>> дивитися

Наши телефоны

Телефонуйте нам з ПН по СБ з 9:00 до 18:00
Склад і виставкова зала у Києві

Корзина

Ваша корзина порожня!

4-тактні човнові мотори

23
на сторінці
Човновий мотор Suzuki DF 2.5 S — найменший 4-тактний мотор в модельному ряду виробника. Говорячи, що..
Suzuki DF 2.5 S

23 100 грн

F — чотиритактний мотор; 2,5 — потужність 2,5 кінських сил; B — покоління двигуна; M — ручний з..
Yamaha F2.5BMHS

32 775 грн

Mercury F 3,5 M — чотиритактний підвісний човновий мотор потужністю 3.5 к.с. (кінських сил). Один з ..
Mercury F 3.5 MH

41 820 грн

Чотиритактний мотор для човна Сузукі ДФ 5 АС — це невеликий двигун, який ідеально підійде для невели..
Suzuki DF 5 AS

39 300 грн

Yamaha F6CMHS

43 988 грн

Як фенікс перероджується з попелу, так і човновий мотор Сузукі ДФ 6А З переродився. У 2016 році виро..
Suzuki DF 6 AS

40 950 грн

Парсун Ф 2.6 БМС — це маленький човновий двигун, який користується скаженою популярністю. На те є ба..
Parsun F2.6BMS

17 920

17 651 грн

Mercury F 3.5 MLH

43 010 грн

Двигун для човна Сузукі ДФ 6А Л є копією моделі DF 6 AS. Спостережливий читач помітить, що мотори ві..
Suzuki DF 6 AL

44 850 грн

Скрізь є свої зірки і улюбленці. Серед 20-сильних човнових двигунів таким є, безумовно, Сузукі ДФ 20..
Suzuki DF 20 AS

93 300 грн

Yamaha F5АMHS

48 300 грн

Розповідь про будь-який з двигунів варто розпочинати з розшифровки його назви. У назві ПЧМ Парсун Ф2..
Parsun F2.6A BMS

18 880

18 597 грн

Човновий мотор Mercury F 4 M характеризується своєю надзвичайною компактністю за рахунок невисокого..
Mercury F 4 MH

51 170 грн

Yamaha F4BMHS

48 300 грн

Suzuki DF 9.9 AS

77 100 грн

Човновий мотор Парсун Ф2.6БМЛ є копією моделі Ф2.6БМС, але з подовженим дейдвудом. У цій моделі його..
Parsun F2.6BML

18 240

17 966 грн

Tohatsu MFS5D SS

43 808 грн

Yamaha F9.9JMHS

84 525 грн

Човновий мотор Меркурій 5 4-тактний — це якісний, надійний і потужний двигун, який підійде для будь-..
Mercury F 5 MH

48 280 грн

Tohatsu MFS5DD S

43 808 грн

Yamaha F9.9JMHL

84 525 грн

Ми завжди звертаємо увагу на те, що про основні функції підвісного човнового мотора можна дізнатися ..
Parsun F5BMS

26 560

26 162 грн

Меркурі F 6M — чотиритактний підвісний човновий мотор з ручною системою запуску.Човновий мотор Merc..
Mercury F 6 MH

50 320 грн

Ласкаво просимо в розділ, де представлений широкий асортимент чотиритактних човнових моторів. Тут ви зможете підібрати модель для будь-якого бюджету, для будь-яких цілей і для будь-якого човна. Якщо вам цікавіші двотактні мотори, то ви знайдете їх тут. А якщо ви ще не знаєте який двигун купити — 4т або 2т, то тут ми опишемо усі переваги і недоліки перших, щоб ви змогли визначитися.

Якщо ви намагаєтеся знайти відповідь на питання «Який мотор кращий?», то ви його не знайдете. Тому що його просто немає. Коректно ставити питання так: «Який мотор краще для мене?» Адже те, що може здатися вам вирішальною перевагою і аргументом до покупки двигуна, для іншого може бути недоліком. Тому на це питання можете відповісти тільки ви, виходячи з параметрів техніки.

Переваги чотиритактних човнових моторів

Якщо вам потрібен хороший двигун для тролінгу, то вам підійде 4-тактний. Річ у тому, що він шумить значно менше, чим аналогічна 2-тактна модель. Також ви отримуєте плавніший хід, менше непотрібних дратівливих вібрацій. Це корисно не лише при тролінгу, але і якщо ви просто хочете відпочивати з комфортом.

Економія палива

Завдяки 4-х тактному робочому циклу двигун може споживати менше палива. Якщо бути точним, то багато в чому паливна суміш економиться не тому, що він «їсть» менше 2-х тактного. Економія утворюється через те, що тут немає викиду невідпрацьованого бензину, як це відбувається в 2т. У чотиритактних двигунах відпрацьована суміш починає виводитися тільки після того, як голівка циліндра опустилася в нижнє положення, а в двотактних — десь на половині шляху (плюс-мінус, залежно від конкретної моделі). Тому на 2т є місце неоптимальній витраті палива, а 4т — ні.

Система змащування

На відміну від 2тактного мотора для човна, де треба готувати паливну суміш самому (змішувати оливу і бензин в потрібних пропорціях), в 4тактном двигуні цього робити не треба. Ви просто заливаєте оливу в картер, а коли приходить час, то просто міняєте його. Завдяки цьому не лише економитися сама олива, але ще ви позбавляєтеся від складності і незручності приготування суміші. Здавалося б, які незручності — налив бензин, налив оливу в потрібній пропорції і змішав. Але не все так легко.

Залежно від типу вашої риболовлі або іншого відпочинку, вам може знадобитися різна кількість оливи. Наприклад, якщо ви плануєте зайнятися тролінгом, то вам треба влити менше оливи, оскільки човновий 2-тактний мотор на низьких оборотах вимагає його менше. Але ви вже не зможете цього зробити на високих обертах, оскільки ризикуєте привести двигун до масляного голодування. Це дуже негативно позначається на техніці. Ну і навпаки — якщо ви заллєте більше моторного мастила, але пересуватиметеся на малих оборотах, настане надлишок, а це теж дуже погано. Чотиритактний човновий двигун не має таких проблем.

Екологічність

У деяких країнах ви не зустрінете 2-тактних моторів. Їх ринок на 100% (або майже на стільки) складається з 4-тактних двигунів для човнів. Також багато брендів взагалі перестали робити двухтактники або поступово виводять їх з виробництва. Наприклад, передові бренди типу Honda випускають тільки чотиритактники, а Suzuki майже перейшли на них. Але чому? Чим їм не догодили прості і недорогі 2-тактні мотори? Тим, що вони дуже не екологічні.

У наш час, коли існують величезні проблеми із забрудненням довкілля, виробники водомоторної техніки намагаються зробити все, що в їх силах, щоб зберегти природу. Тому 2-х тактні мотори з множиною токсичних не перероблених відходів йдуть з ринку, а на їх місце приходять більше екологічні 4-х тактні підвісні човнові мотори.

У нашій країні доки немає законів, які б забороняли використання двотактних двигунів, а тому турбота про довкілля лягає на покупця. Так що якщо ви стурбовані цим і хочете уберегти нашу планету, то ви повинні купити чотиритактний ПЛМ.

Функціонал і різноманітність

Зазвичай саме на чотиритактних двигунах ви зустрінете такі опції, як: електричний пуск, дистанційне керування, інжекторну паливну систему, гідравлічний підйом дейдвуда і багато що інше.

Недоліки чотиритактних човнових моторів

Мотор на чотири такти можна перевозити тільки у вертикальному положенні або лежачи на одному боці, як це вказано виробником. У зворотному випадку можливе пролиття оливи з картера.

Вага і розмір

Щоб видати таку ж потужність на валу, як у 2-тактного мотора, 4-тактному потрібна більша камера згорання. Тому вони більші і важчі.

Вартість

Ну і очевидно, що якщо мотор економніший, технологічний і функціональний, то він коштує на порядок дорожче за свій 2т аналог.

Ремонт і обслуговування

Ремонт і обслуговування теж виявляються дорожче і складніше. Може виникати проблема з наявністю запасних частин.

Чотиритактний двигун для човна — усвідомлений вибір. Його недоліки і близько не переважують його переваги.

Купуйте 4-тактний ПЛМ в інтернет-магазині Lodka5. Ми є офіційним дилером усіх брендів, які ви знайдете на нашому сайті. Це перевірені виробники. Купуючи мотор в Лодка5, ви гарантовано отримаєте:

  • професійну кваліфіковану допомогу і консультацію;
  • офіційну гарантію на двигун;
  • найнижчу і справедливішу ціну;
  • безкоштовний передпродажний запуск (обов'язковий для постановки на гарантію);
  • безкоштовну доставку по усій Україні.

Не шукайте кращий магазин — ви його вже знайшли!

Якщо у вас все ще залишилися питання, то просто подзвоніть нам, і ми дамо відповідь на будь-яке з них. Не забувайте, якщо ви вирішите купити 4-тактний човновий мотор, у нас можлива оперативна доставка 4-тактних човнових моторів в Київ, Одесу, Дніпро, Запоріжжя, Харків, Миколаїв, Кременчук, Черкаси, Кривий Ріг, Полтаву, Хмельницький, Житомир, Херсон, Суми, Чернівці, Чернігів, Рівне, Вінницю, Львів, Маріуполь, Кропивницький, Кам'янське, Горішні Плавні та інші міста.

Поширені питання про чотиритактні човнові мотори

1️⃣ Як обрати та купити 4-тактний мотор на човен?

Якщо вам потрібна детальна консультація щодо підвісних човнових моторів, ви можете сміливо звернутись до наших менеджерів. Вони знають дуже багато та допоможуть вам купити саме той човновий мотор, що ідеально виконає усі ваші завдання та буде відповідати вашому бюджету.

2️⃣ Де краще купити чотиритактний човновий мотор?

Інтернет-магазин Lodka5 має великий вибір чотиритактних човнових моторів. Ми допоможемо вам з вибором ідеального ПЧМ та відповімо на усі важливі питання перед купівлею та першим запуском.

3️⃣ Які 4-тактні човнові мотори можна купити недорого?

В нашому інтернет-магазині ви можете знайти недорогі чотиритактні човнові мотори від брендів Шмель, Parsun, Hidea, Seanovo. Також ви можете оформити оплату частинами та отримати подарунок під час купівлі певних моделей моторів.

4️⃣ Чотиритактні мотори яких брендів можна купити на Lodka5?

В інтернет-магазині Lodka5 ви можете придбати чотиритактні човнові мотори брендів Parsun, Mercury, Suzuki, Tohatsu, Yamaha та інші.

Дякуємо!

Ваш відгук відправлений на модерацію

Выберите опции