Телефонуйте нам 7 днів з 8:00 до 22:00
Склад і виставкова зала у Києві
+38 097 514 08 88
Хочете, зателефонуємо Вам за 30 секунд?
0
0

Корзина

Ваша корзина порожня!

Наши телефоны

Телефонуйте нам 7 днів з 8:00 до 22:00
Склад і виставкова зала у Києві

Корпусні човни

В інтернет-магазині Лодка5 ви можете купити жорстко-корпусні човни в двох варіантах: металеві і пластикові. Дерев'яні човни вже не відповідають вимогам часу і не можуть скласти конкуренцію іншим типам корпусів.

Металеві корпуси для катерів виготовляються із спеціального алюмінієвого сплаву з додаванням магнію та інших металів. Він готується і стійкий до впливу довкілля (корозія, окислення).

Чому варто купити твердокорпусний човен

  • Довговічність.

Як ми вже сказали, корпус човна стійкий і до іржі, і до гниття, тому алюмінієві моделі можуть служити понад 20 років. Що стосується пластикових човнів Колібрі, то вони вийшли в тираж не так давно, тому назвати аналогічну цифру в 20 років ми, поки що, не можемо. Але, судячи з усього, і вони зможуть довгі роки радувати вас.

  • Надійність.

Усі корпусні човни, які представлені на нашому сайті є непотоплюваними. Виробник не робить корпус «одношаровим». Зовнішній і внутрішній шари корпусу, простір між якими заповнюється спеціальною морською піною. Завдяки такій технології ваш «корабель» не піде на дно навіть якщо буде повністю заповнений водою.

  • Абсолютно тверде дно.

Купивши корпусний човен, ви виявите, що повністю тверде рівне днище дозволяє не лише упевненіше себе відчувати стоячи в човні, але і вільно переміщатися кокпітом.

  • Невисока вага.

Ні для кого не секрет, що алюміній — дуже легкий метал. Навіть при досить великих габаритах, ваш корпусний човен важитиме куди менше, ніж якби вона була зроблена із сталі або дерева. Що стосується пластика, то тут і говорити нема що — дуже маленька вага і доступна ціна як для корпусного човна.

Це відразу ж відкриває ще декілька переваг.

  • Легкість транспортування.

Якщо укомплектувати човен транцевими колесами, то деякі моделі можна прямо самому без зусиль дотягнути до води або перемістити на невеликі відстані. Звичайно, у випадку з 6-метровим човном цього не зробити, але ми говоримо про купівлю стандартного корпусного човна за доступною ціною.

  • Нерозбірна конструкція.

А ось цей пункт можна віднести як до переваг, так і до недоліків. Адже ми говорили, що багато що залежить від задач і умов, в яких ви використовуватимете жорстко-корпусне судно.

Якщо йдеться про заощадження часу і сил, то це — перевага. Вам не треба кожного разу збирати/розбирати, укомплектовувати/розукомплектовувати човен. Сів і поїхав, як-то кажуть.

Але якщо йдеться про недолік, то уявіть, що вам треба доставити катер до води, десь зберігати, якось перевозити. Для транспортування вам треба буде докупати окремий човновий причеп — лафет. Також вам треба потурбуватися про місце де зберігатиметься катер, якщо ви не живете у безпосередній близькості до води, або в міжсезонні.

Оскільки сам корпусний човен коштує досить дорого, то усе це — додаткові фінансові витрати.

Якщо ж ви готові їх нести заради володіння справжнім «кораблем», то знайомимо вас ще з однією перевагою твердо-корпусного човна.

  • Комплектація.

Щоб укомплектувати і тюнинговати катер, вам потрібна тільки фантазія і фінанси, тому що можливостей дуже багато. Ви можете і встановити м'які дивани і крісла, навіси, каюти, штурвали, стійки і взагалі майже що завгодно.

Корпусні човни в інтернет-магазині Lodka5

Головне у виборі корпусного човна — правильно обрати місце, де ви його купите. Погодьтеся, вартість угоди занадто висока, щоб довіряти першому зустрічному. Тому купуйте тільки у офіційного дилера вибраного бренду, який надасть вам усі необхідні документи на транспортний засіб і офіційну гарантію.

Купуйте в інтернет-магазині Lodka5. Окрім документів і гарантії, ми надамо вам професійне обслуговування і консультації. У нас ви отримаєте найнижчу ціну від виробника, а також доставку по усій Україні: Одеса, Миколаїв, Харків, Запоріжжя, Кременчук, Черкаси та ін. А в Києві у нас є виставкова зала, з якого ви зможете забрати човен самі зручним вам способом.

Дякуємо!

Ваш відгук відправлений на модерацію

Выберите опции