МИ ПРАЦЮЄМО! Графік роботи дивитися

Наши телефоны

Телефонуйте нам з ПН по СБ з 9:00 до 18:00
Склад і виставкова зала у Києві

Корзина

Ваша корзина порожня!

Якірні лебідки Stronger (Стронгер)

23
на сторінці
Корпус лебідки і усі скоби кріплення зроблені з міцної сталі. Верхня кришка лебідки виконана з міцно..


УВАГА!

кріплення до надувних човнів є двох видів:

  • При наявності ручки на носі човна, але воно підходить не для всіх моделей.
  • При відсутності ручки на носі або ручка зрізана, клеять закладні для штока.
Кріплення без ручки більш надійне, так я кріплення з ручкою підходить не для всіх човнів.

Майданчик допоможе надійно і швидко встановити лебідку і роульс на ваш катер. Закріпити можна 6 болт..
Радіо модуль підключається безпосередньо до штатного роз'єму якірної лебідки, а сам блок кріпиться у..
Пропонуємо Вашій увазі кнопку дистанційного керування від компанії Stronger. З таким доповненням, уп..
Назва аксесуара говорить сама за себе. Подовжувач має спеціальні отвори для фіксації роульса. Також ..
Подовжувач роульса Stronger

1 313

1 293 грн

Особливістю цього аксесуара є те, що він сконструйований спеціально для прихованого монтажу лебідки...

Якірна лебідка — пристрій для спрощення спуску і підйому якоря, його зручної фіксації на борту човна і оптимального розміщення якірного каната. Складається з електричного або механічного приводу, котушки для намотування троса або каната, роульса і керуючого пристрою. За рахунок різних типів кріплення, лебідки можна встановлювати як на корпусний катер, так і на надувний човен.

У нашому інтернет-магазині ви можете купити лебідки Stronger — продукцію українського виробника, що поєднує високу якість і функціональність виробу з прийнятною ціною. Крім того, якірні лебідки Стронгер мають низький рівень шуму і енергоспоживання. У переліку товарів виробника також представлені якорі і різноманітні аксесуари для лебідок.

Модельний ряд виробника досить різноманітний, від ручної лебідки SH10, до дуже потужної серії SH35, що дозволяє використати якорі до 15 кг.

У всіх лебідок Стронгер є функція вільного скидання, завдяки чому час опускання якоря на дно не обмежується швидкістю роботи мотора (20-30 метрів на хвилину), а відбувається буквально за декілька секунд.

Найпотужніші моделі лебідок Stronger SH35 мають наступні модифікації:

I — виготовляються для прихованої установки в рундук.

PRO — оснащені функцією плавного входу якоря у воду, при якому лебідка спочатку опускає якір до поверхні води, а після цього включається режим вільного скидання.

S — додатковий захист від корозії при експлуатації в умовах солоної води, реалізована шляхом виготовлення деталей механізму з нержавіючої сталі. У звичайних моделях використовується метал з гальванічним покриттям.

Перш ніж купити якірну лебідку Стронгер, ознайомтеся з переліком додаткових аксесуарів, деякі з них вас точно зацікавлять.

Серед найкорисніших варто виділити виносну кнопку ДУ і безпровідною пульт ДУ, що здійснює управління якірною лебідкою Stronger за допомогою радіомодуля.

Для власників надувних човнів виготовляються комплекти кріплення до надувного балона. У функціональності і надійності такого кріплення можна переконатися по численних відеооглядах. Не забудьте про якір для лебідки і акумулятор.

Купити лебідки Стронгер ви можете в магазині Lodka5.com.ua. Дивіться відео огляди, порівнюйте характеристики, читайте відгуки, робіть правильний вибір!

Дякуємо!

Ваш відгук відправлений на модерацію

Выберите опции