МИ ПРАЦЮЄМО! Актуальний графік роботи тут >>> дивитися

Наши телефоны

Телефонуйте нам з ПН по СБ з 9:00 до 18:00
Склад і виставкова зала у Києві

Корзина

Ваша корзина порожня!

Якірні лебідки для човнів

23
на сторінці
Корпус лебідки і усі скоби кріплення зроблені з міцної сталі. Верхня кришка лебідки виконана з міцно..


УВАГА!

кріплення до надувних човнів є двох видів:

 • При наявності ручки на носі човна, але воно підходить не для всіх моделей.
 • При відсутності ручки на носі або ручка зрізана, клеять закладні для штока.
Кріплення без ручки більш надійне, так я кріплення з ручкою підходить не для всіх човнів.

Майданчик допоможе надійно і швидко встановити лебідку і роульс на ваш катер. Закріпити можна 6 болт..
Радіо модуль підключається безпосередньо до штатного роз'єму якірної лебідки, а сам блок кріпиться у..
Пропонуємо Вашій увазі кнопку дистанційного керування від компанії Stronger. З таким доповненням, уп..
Назва аксесуара говорить сама за себе. Подовжувач має спеціальні отвори для фіксації роульса. Також ..
Подовжувач роульса Stronger

1 260

1 241 грн

Особливістю цього аксесуара є те, що він сконструйований спеціально для прихованого монтажу лебідки...
Радіопульт для якірної лебідки AutoTRAC

1 504

1 481 грн

Що краще — вручну піднімати важкий якір з глибини 15-20 метрів (особливо, в умовах сильної течії і високої хвилі), або ж натиснути всього одну кнопку і в максимально короткий термін ваш якір виявиться надійно зафіксованим на роульсі? Звичайно, другий варіант кращий. Для цього вам потрібна якірна лебідка. Пристрій спростить ваш відпочинок на воді, заощадить масу часу якщо ви постійно переміщаєтеся по водоймі і стаєте на якір в нових місцях. Якірну лебідку для катера середнього і великого розміру варто розглядати не як корисний аксесуар, а віднести до переліку необхідного устаткування.

Абсолютна більшість лебідок мають електричний привід і живляться від джерела постійного струму 12 V (акумулятор або бортова мережа). Такі моделі дозволяють піднімати якір без ваших фізичних зусиль, а якщо в наявності є пульт дистанційного керування, то навіть не підходячи до неї. Інший різновид — з ручним приводом (чи ручні). У більшості випадків вони застосовуються в якості страхувальної або допоміжної, але нерідко і як основний. Ручні якірні лебідки максимально прості, компактні і бюджетні, хороший аналог саморобних варіантів.

До основних технічних характеристик відносяться: потужність пристрою (максимальна вага якоря і розмір човна), швидкість підйому якоря, наявність функції вільного скидання, метод встановлення (на корпус або надувний балон), габарити і вага.

Якірні лебідки складаються з десятків комплектуючих, але їх конструкцію можна спростити до декількох, найважливіших елементів:

 • корпус з кнопками управління (актуально для електричних моделей з відкритим методом встановлення);
 • мотор з редуктором (чи ручний механічний привід);
 • роульс;
 • котушка з якірним канатом;
 • плата управління з реле;
 • комплект кріплення для встановлення.

Перш ніж купити якірну лебідку, ретельно перегляньте каталог доступних моделей. Виберіть ту, що максимально вам підходить виходячи з таких параметрів.

 1. Максимальна вага якоря і довжина човна. Окрім самого якоря, враховуйте і вагу каната або троса, але не підбирайте лебідку «впритул», краще передбачити запас потужності.
 2. Спосіб встановлення. Доступні варіанти якірних лебідок і для ПВХ човна — з кріпленням на надувний балон, і для корпусних — з монтажем на жорстку палубу або прихованою установкою в рундук.
 3. Швидкість підйому якоря. Чим більше глибини якоріння, тим важливіше цей параметр. Швидкість роботи лебідки істотно прискорить і функція «вільного скидання», при якому якір опускається на дно у вільному падінні, не обмежуючись швидкістю роботи мотора.
 4. Електричний або механічний привід. Перший варіант, як мінімум, швидше і зручніше в роботі, другий — вигідно відрізняється за ціною.
 5. Тип управління. Доступні варіанти ручного управління, дротяною кнопкою або пультом, за допомогою безпровідної кнопки або пульта, через радіомодуль.

Це лише основні нюанси вибору якірної лебідки для човна. Щоб врахувати усі можливі побажання і особливості подальшої експлуатації, зв'яжіться з нами — вам допоможуть консультанти нашого інтернет-магазину.

При установці лебідки для якоря важливо дотримуватися наступних рекомендацій.

Лебідку необхідно встановлювати на рівну поверхню. При недостатній товщині палуби, посильте місце встановлення бакелітовою фанерою або іншим щільним і вологостійким матеріалом.

Роульс повинен виступати за край палуби, щоб уникнути ударів якоря об корпус човна (відстань залежить від типу використовуваного якоря). Удвічі актуальніше при установці лебідки для човна ПВХ, щоб не пошкодити балони. Важливо, щоб центр роульса знаходився на прямій лінії відносно центру котушки лебідки. Це забезпечить штатну роботу механізму, без надмірних навантажень і можливого виходу з ладу.

Проводьте кабель живлення до акумулятора так, щоб він був надійно зафіксований, не валявся під ногами і не заважав. Підключати кабель необхідно через термореле, з суворим дотриманням полярності.

Для з'єднання якоря з канатом використайте вертлюг, без нього якір не зможе розвернутися на роульсі.

Перед початком експлуатації переконаєтеся в правильному підключенні усіх роз'ємів, надійності болтових з'єднань, правильній роботі усіх механізмів і функцій.

Вибрати оптимальну модель електролебідки для човна ви зможете в інтернет-магазині Лодка5. Ми надаємо офіційну гарантію і здійснюємо безкоштовну доставку товарів по усій Україні. А в Києві у нас є самовивіз.

Дякуємо!

Ваш відгук відправлений на модерацію

Выберите опции