МИ ПРАЦЮЄМО! Графік роботи дивитися

Наши телефоны

Телефонуйте нам з ПН по СБ з 9:00 до 18:00
Склад і виставкова зала у Києві

Корзина

Ваша корзина порожня!

Ехолоти Raymarine

23
на сторінці
Raymarine Dragonfly 5 Pro (E70293) ехолот

18 488 грн

Raymarine Dragonfly 7 Pro (E70320) ехолот

28 735 грн

Raymarine Dragonfly 4 Pro (E70294) ехолот

Знято з виробництва

Raymarine Dragonfly 7 Pro (E70320-EU) ехолот

Знято з виробництва

Raymarine Dragonfly 6 GPS ехолот

Знято з виробництва

Raymarine Dragonfly 5 Pro (E70496) ехолот

Знято з виробництва

Raymarine Dragonfly 4 Pro (E70495) ехолот

Знято з виробництва

Raymarine Dragonfly 4 Pro (E70294-EU) ехолот

Знято з виробництва

Компанія Raymarine вже більше 90 років є фахівцем з виробництва. Майже із самого початку бренд узяв курс на лідерство у своїй ніші. Зараз ми можемо з повною упевненістю говорити, що їм це вдалося. Виробник Raymarine пропонує своїм користувачам устаткування, яке є коктейлем з передових і надійних технологій, з якості і невисокої ціни. Ехолоти Raymarine та інше устаткування виробника витримують експлуатацію навіть в найсуворіших морських умовах. Вони покликані допомогти вам, уберегти вас, зробити ваш відпочинок приємним, а риболовлю — ефективною.

Техніка світового класу Раймарін тестується на виробництві, в доведених до максимально натуральних умовах. Устаткування піддається дії екстремально високих і низьких температур, проходить тести на вібростендах, занурюється у воду. Спеціальні команди випробувачів витрачають тисячі годин на тестування в реальних умовах моря. Так що ви можете бути упевнені на всі 100%, що у ваші руки потрапила надійна і якісна техніка.

Сьогодні компанія робить широкий спектр устаткування: ехолоти, картплоттеры, багатофункціональні дисплеї, прилади нічного бачення, підводні відеокамери, радари, радіостанції, системи AIS і багато що інше. В інтернет-магазині Лодка5 представлений не увесь спектр цих пристроїв, тому ми поговоримо детальніше про ехолоти Реймарін і функціональних дисплеях, які ви можете купити у нас.

Ехолоти Raymarine Dragonfly

Ті, хто користувався ехолотами Реймарин Дрегонфлай, стверджують, що це краща електроніка для рибалок. Ми не будемо такі категоричні. Але підстави для таких гучних слів все ж є. Серед основних переваг серії хотілося б відмітити:

  • Оригінальний дизайн. Ехолоти і картплоттеры виглядають досить нетипово, але дуже стильно. Але головне не краса, а зручність. І тут інженери і дизайнери Raymarine не підвели.
  • Кожна модель має шарнірне кріплення, яке дозволяє встановити техніку практично де завгодно, а також дозволяє регулювати кут дисплея.
  • Висока якість зображення. Екран кожного ехолота дуже яскравий, а якість інформації, що відображається, — максимально висока. У будь-яку погоду ви зможете зчитувати інформацію з екрану.
  • Технологія CHIRP DownVision™. Вона дає відображення підводного світу з фотографічною чіткістю. На відміну від звичайних структурних ехолотів, режим CHIRP DownVision™ в ехолотах Dragonfly ідеально працює як на водоймах з невеликими глибинами, так і при глибинах до 180 метрів.
  • Безпровідна передача даних на смартфон. Якщо у вашому ехолоті є вбудований Wi-Fi, то ви можете транслювати дані на свій смартфон. Для цього вам треба лише викачати додаток з Google Play або App Store абсолютно безкоштовно.
  • Підтримка широкого спектру картографії.
  • Чутливий датчик ехолота.
  • Низька ціна. При тій якості і функціоналі, що може запропонувати Реймарин Драгонфлай, він коштує зовсім недорого.

Зверніть увагу, що вказаний функціонал представлений не в кожній моделі серії, а є узагальненим списком. Детальний опис кожної моделі ви можете прочитати на відповідній сторінці товару.

Ехолоти і функціональні дисплеї Raymarine Axiom

Реймарин Аксіом включає декілька моделей професійних навігаційних і риболовецьких сенсорних дисплеєм. Тут ви зможете знайти дисплеї без датчика ехолота і картплоттери з датчиком. Це сучасні, потужні і продуктивні навігаційні системи, які стануть основним помічником капітана на човні, яхті.

Axiom — це розширювана система, можливості якої можуть рости в міру необхідності. Вона повністю сумісна з усією лінійкою устаткування Raymarine, включаючи радари Quantum, CHIRP ехолоти, тепловізійні камери FLIR, аудіо системи, індикатори, АІС, відеокамери, і автопілоти Evolution. Wi-Fi і Bluetooth для інтеграції з планшетами і смартфонами зі встановленим додатком Raymarine.

А в тих моделях, що включають датчик ехолота, він розроблений за технологією RealVision 3d. В одному корпусі поєднується ехолокація в режимах CHIRP DownVision, боковий огляд в режимі SideVision, і високочастотний 3d RealVision.

Єдиний недолік цієї техніки — відносно висока вартість. Але вона більш ніж виправдана тим, що вона може запропонувати своєму власникові.

Купуйте ехолот в інтернет-магазині Lodka5. У нас ви отримаєте офіційну гарантію на покупку, приємне обслуговування, а ще безкоштовну доставку по всій Україні: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Миколаїв, Запоріжжя, Львів, Чернігів, Черкаси та інші. Дзвоніть нам!

Дякуємо!

Ваш відгук відправлений на модерацію

Выберите опции