Телефонуйте нам 7 днів з 8:00 до 20:00
Склад і виставкова зала у Києві
+38 097 514 08 88
Хочете, зателефонуємо Вам за 30 секунд?
0
0

Корзина

Ваша корзина порожня!

Наши телефоны

Телефонуйте нам 7 днів з 8:00 до 20:00
Склад і виставкова зала у Києві

Ехолоти Joyle

Joyle TL88

883

870 грн

Joyle TL88E

907

893 грн

Joyle F3

2 196

2 163 грн

Joyle XF02

1 766

1 740 грн

Joyle XF01

955

941 грн

Joyle YDH-01

1 707

1 682 грн

Joyle YDH-01A

1 952

1 923 грн

Joyle F12

1 855

1 827 грн

Чому той, хто хоче купити ехолот, приходить і купує його в інтернет-магазині Лодка5? Тому що, окрім прекрасного сервісу і професійного обслуговування, ехолот у нас зможе знайти і початкуючий рибалка, і професійний, і спортсмен.

Якщо ви саме початкуючий рибалка або вам потрібен ехолот дешево, то можете дивитися у бік техніки Joyle. Це найпростіші ехолоти від китайського виробника, які призначені для одного — ловити рибу. Дуже часто ехолоти Joyle називають саме фішфайндерами (fishfinder, шукач риби).

Кожен виробник хоче піднести свою техніку в максимально вигідному світлі. Джойл створив красиві ілюстрації з професійними рибалками на великих яхтах, які нібито використовують їх ехолоти. Але правда в тому, що ця техніка ну дуже проста і використовується зовсім в інших ситуаціях. Ехолоти Джоел доречніші на наших невеликих водоймах, якщо ви рибалите з берега або на невеликому надувному човні.

Модельний ряд досить вузький і пристрої дуже схожі між собою. Що у них загального:

  • Компактність. Це дуже маленькі ехолоти, які ви можете покласти в кишеню і спокійно відправитися рибалити.
  • Невеликий екран. У усіх моделей діагональ дисплея не досягає і 3 дюймів. Проте, цього вистачає, щоб відобразити усю рибу поблизу.
  • Монохромний екран. Це не лише здешевлює техніку, але і дає їй велику перевагу — хороша видимість під сонцем. Та і не потрібний тут кольоровий дисплей.
  • Робота від батарей. Joyle — ехолот, який не вимагає додаткового акумулятора, який потрібен для дорожчих моделей.
  • Відсутність датчика GPS.
  • Усі датчики ехолотів — однопроменеві.
  • Є ехолоти як з дротяним, так і з бездротовим датичком.
  • Дуже низька ціна. Ця головна перевага фіш файндерів Джойл.
  • Зрозуміле меню. Російськомовне зрозуміле меню з детальною інструкцією, допомагає швидко і без зусиль розібратися у функціоналі і налаштуваннях пристрою.

Якщо ви рідко рибалите, якщо ви не можете купити дорогий ехолот, якщо ви тільки розпочинаєте знайомство з подібної техніки і хочете оцінити, наскільки вона згодиться саме вам, то рибальський ехолот Джойле — те, що вам треба!

Купуючи ехолот Joyle в інтернет-магазині Lodka5, ви робите правильний вибір. У нас ви отримаєте техніку з офіційною гарантією від виробника. А ми зможемо безкоштовно доставити вашу покупку по всій Україні: Київ, Харків, Луцьк, Рівне, Вінниця, Мукачеве, Миколаїв і інші. Дзвоніть нам!

Дякуємо!

Ваш відгук відправлений на модерацію

Выберите опции