МИ ПРАЦЮЄМО! Актуальний графік роботи тут >>> дивитися

Наши телефоны

Телефонуйте нам з ПН по СБ з 9:00 до 18:00
Склад і виставкова зала у Києві

Корзина

Ваша корзина порожня!

Наш виставковий зал в цифрах

Наш виставковий зал в цифрах - акции и статьи на Lodka5, фото

У вересні 2016 роки ми відкрили двері нашого великого виставкового залу.

А це означає, що зовсім скоро він відсвяткує свій перший День народження.

Ми обожнюємо наш виставковий зал, тому вирішили згадати і поділитися кількома цифрами про нього.


712 клієнтів забирали замовлення в нашому залі з моменту його відкриття. 712 гостей спостерігали за нашими хлопцями, поки ті надували їх човни і запускали їх мотори. Може округлимо цю цифру до 800? Приходьте до нас!


126 м2 для човнів, каяків, моторів, аксесуарів. Наш зал - це місце, де постійно відбуваються якісь цікаві речі. Приходьте і подивіться :)


1 рік - це невеликий термін, і наш зал поки що зовсім молодий. Але ми дуже раді, що він у нас є. Потрапляючи сюди, наші клієнти потрапляють в захоплюючий світ човнів і моторів. І їм тут подобається.


0! 0 незадоволених і розчарованих клієнтів. Наш зал радує не тільки нас, а й усіх, хто хоча б раз туди заходив!Яким же буде наступний рік нашого виставкового залу?

У нас дуже багато ідей і енергії, а це значить, що вже зараз в нашому залі з'являється нове і цікаве. Слідкуйте за оновленнями!

Приходьте на Академіка Кримського 27, з 9-00 до 18-00, з понеділка по суботу. Ми і наш виставковий зал вже зачекалися вас.

Немає відгуків на цю статтю.

Написати відгук

Ви можете додати фото

Вам може бути цікаво

23.01.2019

Інтернет-магазин Lodka5 в гостях у виробника надувних човнів Kolibri

Вітаємо, шановні рибалки, мисливці і любителі активного відпочинку!Багатьом з вас добре відомі надійні, практичні і функціональні надувні човни Колібрі. Але чи знаєте ви, як саме виробляються ці човни..

Дякуємо!

Ваш відгук відправлений на модерацію

Выберите опции