4-тактні човнові мотори Mercury (Меркурі)
38 130 грн
39 215 грн
46 655 грн
44 020 грн
45 880 грн
50 065 грн
90 520 грн
60 760 грн
83 390 грн
53 785 грн
49 135 грн
95 790 грн
111 290 грн
110 360 грн
90 520 грн
111 600 грн
115 320 грн
117 025 грн
32 395 грн
115 940 грн
119 040 грн
122 760 грн
123 535 грн
На відміну від двотактних моторів Меркурі, чотиритактні мають куди ширший модельний ряд. Стартує він з маленької моделі на 3.5 кінських сили і закінчується на величезному суперпотужному двигуні, у якого під капотом аж 400 кінських сил. При цьому функціональна різноманітність теж куди вища, ніж у 2-тактних братів. 4-тактні ПЛМ Mercury — це сучасні і технологічні мотори, які користуються величезною популярністю і впізнанністю у всьому світі.
Також хотілося б сказати, що саме 4т мотори виробник Mercury Marine постійно удосконалює, допрацьовує, все більше відмовляючись від 2т моделей. Про причини цього ми вам розповімо трохи пізніше, а поки що давайте зосередимося на тому, який 4-х тактний мотор Меркурій ви можете купити.
Модельний ряд чотиритактних моторів Mercury
У човнового двигуна надто багато характеристик, щоб ми могли розібрати в цій статті кожну з них, порівняти. Якщо ми почнемо розглядати об'єм циліндрів, передатне число і рекомендований гвинт для кожної моделі, то нам доведеться випустити книгу. Ці дані ви зможете знайти на окремій сторінці для кожного двигуна. Проте, є основні параметри, які багато в чому і визначають вибір і рішення про купівлю. В першу чергу, це робочий цикл, але оскільки тут ми говоримо про чотиритактні мотори Меркурі, припустимо, що з цим ви вже визначилися.
Розповідаючи про ключові характеристики, ми приводитимемо їх позначення в назві мотора, адже виробник вказує їх значення в маркуванні. Поїхали.
Паливна система
Цей параметр може мати 2 значення: карбюратор і інжектор. Mercury — це виробник, який дуже любить інжекторну паливну систему і встановлює її для більшості своїх двигунів. Співвідношення десь 1:3 — на один карбюраторний мотор доводиться 3 інжекторних. І варто сказати, що карбюраторні аналоги є тільки у малопотужних моделей до 10 к.с. Усе більш потужні моделі вже снащені інжектором. До 2018 з карбюратором були мотори на 15 і 20 л.с. Але в 2018 бренд зняв їх з виробництва, додавши приставку «EFI» у назву. EFI — це абревіатура від Electronic Fuel Injection, що переводиться як електронне впускання палива. «Наукове» назва інжектора. Якщо ж цих трьох буков немає в назві вашої чотиритактної моделі, то у неї карбюратор.
Чому ж так відбувається? Все просто — інжекторна паливна система в комбінації з 4-х тактним робочим циклом роблять мотор для човна максимально економним і екологічним. Саме екологічне питання примушує виробника відмовлятися і від двотактних моторів, і від карбюраторної паливної системи.
Річ у тому, що 4т мотор Меркурі здійснює свій робочий цикл за 4 ходи поршня. Через що у вихлоп практично не потрапляє невідпрацьоване токсичне паливо, на відміну від 2т мотора. Також цьому сприяє система змащування картера. Вишенькою на торті є інжектор, який уміє аналізувати кількість оборотів двигуна, не видаючи на переробку зайвого палива.
Таким чином, у воду і повітря потрапляє мінімально можлива кількість токсичних відходів. Все йде до того, що одного разу чотиритактні двигуни повністю витіснять двотактні з ринку, незважаючи на більш високу ціну. Екологічне питання стоїть дуже гостро: виробника водомоторної техніки переходять на 4-тактні двигуни, уряди країн забороняє 2-тактні моделі на законодавчому рівні, рибалки свідоміше роблять вибір на користь екологічного 4т мотора.
Тип керування і тип запуску
Управляти мотором Меркурій можна або за допомогою румпеля, знаходячись у безпосередній близькості з мотором, або дистанційно.
Ручне управління позначається буквою «H», а її відсутність повинна говорити про ДУ. Але на практиці справи йдуть інакше. Тип управління в чотирьох тактних моторах Mercury безпосередньо залежать від типу запуску: у моторів з румпельним управлінням — ручний запуск, у моделей з «дистанцією» — електричний запуск. Перший позначений буквою «M» від слова «Manual», а другий — «E» від слова «Electric». Але бувають виключення. У декількох моделей з румпельним управлінням є элекрозапуск. У їх назві ви побачите маркіровку «EH».
Для моторів понад 30 к.с. не передбачене ручне управління, оскільки це вже досить великі моделі, які використовуються на катерах. Там управління відбувається або з пульта ДУ, або через рульову консоль.
Довжина дейдвуда
Довжина дейдвуда може досягати 381 мм (S), 508 мм (L), 635 мм (XL), 762 мм (XXL). Чим більше у мотора потужність, тим довше, як правило, стаэ його вал. Наприклад, серед 4тактних двигунів Меркурі найбільшою моделлю із стандартним дейдвудом є мотор на 40 к.с.
Довжина ноги підбирається відповідно до висоти транця. Низький транець встановлений на надувних човнах і невеликих корпусних.
До речі, 381 мм вважається стандартною довжиною, а тому виробник Меркурі не вказує її в назві. Якщо немає буків L і X, то у мотора буде дейдвуд S.
З іншими характеристиками, функціями і перевагами, ви зможете ознайомитися на сторінках товарів. А якщо вам потрібна допомога у виборі, звертайтесь до наших консультантів. Вони — професіонали і експерти в моторах. Саме тому інтернет-магазин Lodka5 отримав статус офіційного дилера Меркурі Марін.
Купуйте 4-тактний підвісний човновий мотор Mercury в Лодка5 і ви отримаєте офіційну гарантію на 3-5 років. Для постановки на гарантію необхідно обов'язково зробити передпродажний запуск двигуна. Ми зробимо це якісно, а якості бонуса ще і безкоштовно. Безкоштовною буде і доставка по всій Україні: Київ, Одеса, Харків, Львів, Рівне, Херсон, Миколаїв, Чернігів та інші.
Купуйте у нас — це правильний вибір!
Заявка на звонок