МИ ПРАЦЮЄМО! Графік роботи дивитися

Наши телефоны

Телефонуйте нам з ПН по СБ з 9:00 до 18:00
Склад і виставкова зала у Києві

Корзина

Ваша корзина порожня!

4-тактні човнові мотори Mercury (Меркурі)

23
на сторінці
Mercury F 3,5 M — чотиритактний підвісний човновий мотор потужністю 3.5 к.с. (кінських сил). Один з ..
Mercury F 3.5 MH

38 130 грн

Mercury F 3.5 MLH

39 215 грн

Човновий мотор Mercury F 4 M характеризується своєю надзвичайною компактністю за рахунок невисокого..
Mercury F 4 MH

46 655 грн

Човновий мотор Меркурій 5 4-тактний — це якісний, надійний і потужний двигун, який підійде для будь-..
Mercury F 5 MH

44 020 грн

Меркурі F 6M — чотиритактний підвісний човновий мотор з ручною системою запуску.Човновий мотор Merc..
Mercury F 6 MH

45 880 грн

Новинка 2019 року. Перший підвісний човновий мотор Меркурі, який працює на зрідженому газу. Елегант..
Mercury F 5 MH LPG Propane

50 065 грн

Mercury F 9.9 E

90 520 грн

Новинка 2019 року. Перший підвісний човновий мотор Меркурі, який працює на зрідженому газу. Елегантн..
Mercury F 5 MLH LPG Propane

60 760 грн

Мотор Mercury F 9,9 M — відмінне придбання для риболовлі та відпочинку на воді. Він призначений для..
Mercury F 9.9 MH

83 390 грн

Мотор Mercury F 5ML Sail — це чотиритактний двигун потужністю 5 к.с., який можна використати в якост..
Mercury F 5 MLH Sail

53 785 грн

Mercury F6 ML — чотиритактний підвісний мотор з величезною кількістю переваг.Передусім, цей двигун ..
Mercury F 6 MLH

49 135 грн

Човновий мотор Меркурі F 9,9 MLH CT — це 4-тактний двигун потужністю 9.9 к.с. з ручним типом запуск..
Mercury F 9.9 MLH CT

95 790 грн

Mercury F 20 MH EFI

111 290 грн

Меркурі Ф 15 МЛХ ЕФІ є копією мотора F15MH з відмінністю в довжині дейдвуда. У нашої моделі цей пока..
Mercury F 15 MLH EFI

110 360 грн

Mercury F 9.9 EL

90 520 грн

Mercury F 20 MLH EFI

111 600 грн

Mercury F 15 MH SP

115 320 грн

Mercury F 15 MLH SP

117 025 грн

Mercury F 2.5 MH

32 395 грн

Mercury F9.9EL CT — чотиритактний двигун потужністю 9,9 к.с. з електричним пуском, довжиною дейдвуд..
Mercury F 9.9 EL CT

115 940 грн

Якщо ви любите технологічні новинки і хочете користуватися тільки найсучаснішою технікою, то ви захо..
Mercury F 15 E EFI

119 040 грн

Mercury F 20 EH EFI

122 760 грн

Mercury F 20 E EFI

123 535 грн

На відміну від двотактних моторів Меркурі, чотиритактні мають куди ширший модельний ряд. Стартує він з маленької моделі на 3.5 кінських сили і закінчується на величезному суперпотужному двигуні, у якого під капотом аж 400 кінських сил. При цьому функціональна різноманітність теж куди вища, ніж у 2-тактних братів. 4-тактні ПЛМ Mercury — це сучасні і технологічні мотори, які користуються величезною популярністю і впізнанністю у всьому світі.

Також хотілося б сказати, що саме 4т мотори виробник Mercury Marine постійно удосконалює, допрацьовує, все більше відмовляючись від 2т моделей. Про причини цього ми вам розповімо трохи пізніше, а поки що давайте зосередимося на тому, який 4-х тактний мотор Меркурій ви можете купити.

Модельний ряд чотиритактних моторів Mercury

У човнового двигуна надто багато характеристик, щоб ми могли розібрати в цій статті кожну з них, порівняти. Якщо ми почнемо розглядати об'єм циліндрів, передатне число і рекомендований гвинт для кожної моделі, то нам доведеться випустити книгу. Ці дані ви зможете знайти на окремій сторінці для кожного двигуна. Проте, є основні параметри, які багато в чому і визначають вибір і рішення про купівлю. В першу чергу, це робочий цикл, але оскільки тут ми говоримо про чотиритактні мотори Меркурі, припустимо, що з цим ви вже визначилися.

Розповідаючи про ключові характеристики, ми приводитимемо їх позначення в назві мотора, адже виробник вказує їх значення в маркуванні. Поїхали.

Паливна система

Цей параметр може мати 2 значення: карбюратор і інжектор. Mercury — це виробник, який дуже любить інжекторну паливну систему і встановлює її для більшості своїх двигунів. Співвідношення десь 1:3 — на один карбюраторний мотор доводиться 3 інжекторних. І варто сказати, що карбюраторні аналоги є тільки у малопотужних моделей до 10 к.с. Усе більш потужні моделі вже снащені інжектором. До 2018 з карбюратором були мотори на 15 і 20 л.с. Але в 2018 бренд зняв їх з виробництва, додавши приставку «EFI» у назву. EFI — це абревіатура від Electronic Fuel Injection, що переводиться як електронне впускання палива. «Наукове» назва інжектора. Якщо ж цих трьох буков немає в назві вашої чотиритактної моделі, то у неї карбюратор.

Чому ж так відбувається? Все просто — інжекторна паливна система в комбінації з 4-х тактним робочим циклом роблять мотор для човна максимально економним і екологічним. Саме екологічне питання примушує виробника відмовлятися і від двотактних моторів, і від карбюраторної паливної системи.

Річ у тому, що 4т мотор Меркурі здійснює свій робочий цикл за 4 ходи поршня. Через що у вихлоп практично не потрапляє невідпрацьоване токсичне паливо, на відміну від 2т мотора. Також цьому сприяє система змащування картера. Вишенькою на торті є інжектор, який уміє аналізувати кількість оборотів двигуна, не видаючи на переробку зайвого палива.

Таким чином, у воду і повітря потрапляє мінімально можлива кількість токсичних відходів. Все йде до того, що одного разу чотиритактні двигуни повністю витіснять двотактні з ринку, незважаючи на більш високу ціну. Екологічне питання стоїть дуже гостро: виробника водомоторної техніки переходять на 4-тактні двигуни, уряди країн забороняє 2-тактні моделі на законодавчому рівні, рибалки свідоміше роблять вибір на користь екологічного 4т мотора.

Тип керування і тип запуску

Управляти мотором Меркурій можна або за допомогою румпеля, знаходячись у безпосередній близькості з мотором, або дистанційно.

Ручне управління позначається буквою «H», а її відсутність повинна говорити про ДУ. Але на практиці справи йдуть інакше. Тип управління в чотирьох тактних моторах Mercury безпосередньо залежать від типу запуску: у моторів з румпельним управлінням — ручний запуск, у моделей з «дистанцією» — електричний запуск. Перший позначений буквою «M» від слова «Manual», а другий — «E» від слова «Electric». Але бувають виключення. У декількох моделей з румпельним управлінням є элекрозапуск. У їх назві ви побачите маркіровку «EH».

Для моторів понад 30 к.с. не передбачене ручне управління, оскільки це вже досить великі моделі, які використовуються на катерах. Там управління відбувається або з пульта ДУ, або через рульову консоль.

Довжина дейдвуда

Довжина дейдвуда може досягати 381 мм (S), 508 мм (L), 635 мм (XL), 762 мм (XXL). Чим більше у мотора потужність, тим довше, як правило, стаэ його вал. Наприклад, серед 4тактних двигунів Меркурі найбільшою моделлю із стандартним дейдвудом є мотор на 40 к.с.

Довжина ноги підбирається відповідно до висоти транця. Низький транець встановлений на надувних човнах і невеликих корпусних.

До речі, 381 мм вважається стандартною довжиною, а тому виробник Меркурі не вказує її в назві. Якщо немає буків L і X, то у мотора буде дейдвуд S.

З іншими характеристиками, функціями і перевагами, ви зможете ознайомитися на сторінках товарів. А якщо вам потрібна допомога у виборі, звертайтесь до наших консультантів. Вони — професіонали і експерти в моторах. Саме тому інтернет-магазин Lodka5 отримав статус офіційного дилера Меркурі Марін.

Купуйте 4-тактний підвісний човновий мотор Mercury в Лодка5 і ви отримаєте офіційну гарантію на 3-5 років. Для постановки на гарантію необхідно обов'язково зробити передпродажний запуск двигуна. Ми зробимо це якісно, а якості бонуса ще і безкоштовно. Безкоштовною буде і доставка по всій Україні: Київ, Одеса, Харків, Львів, Рівне, Херсон, Миколаїв, Чернігів та інші.

Купуйте у нас — це правильний вибір!

Дякуємо!

Ваш відгук відправлений на модерацію

Выберите опции